[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

لنزهای رنگی بر اساس دوره مصرف و تاریخ انقضاء به سه دسته سالانه، فصلی و روزانه و یا یکبار مصرف تقسیم می شوند. در هنگام خرید لنز رنگی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغدغه های افراد چرایی و دلیل انتخاب یکی از این نوع لنزها است. ولی با این حال، بسیاری از افراد، بر اساس شرایط خود و همچنین نوع لنزی که می خواهند به خرید یکی از آنها می پردازند. در این میان می توان گفت که خرید لنز رنگی یکبار مصرف در مقایسه با دیگر لنزها از استقبال و مقبولیت بیشتری برخوردار است.

لنز رنگی

امروزه یکی از انواع لنزها، که بسیار مورد استفاده و با استقبال زیاد مردم مواجه شده است، لنز رنگی است. لنزهای رنگی در طیف های مختلف با رنگ ها و برندهای متنوع تولید و به بازار عرضه می شود. این لنزها بر اساس مواد تشکیل دهنده، خصوصیات و قابلیت آب رسانی، اکسیژن رسانی و غیره از هم دیگر متفاوت می باشند و به طبع قیمت های متفاوتی نیز دارند. این تنوع سبب استقبال روز افزون مردم به ویژه نسل جوان از جمله خانم های جوان از خرید لنز رنگی شده است.

چرا که لنزهای رنگی نه تنها به یکی از دیرینه ترین و قدیمی ترین آرزوی بشر یعنی آرزوی داشتن رنگ چشم دلخواه واقعیت داده است. علاوه بر این بر روی ظاهر کلی انسان نیز تاثیر زیادی دارد. این لنزها، بر روی چهره و ترکیب صورت تاثیر می گذارد و چشم ها را بزرگتر و درشت تر نشان می دهد. به همین دلیل زیبایی و جذابیت افراد را دو چندان می کند. بنا به همین علل و دلایل استفاده و خرید لنز رنگی روز به روز بیشتر می شود و بر تعداد افرادی که به صورت روزمره و یا برای مجالس و مناسبت های خاص از لنز رنگی استفاده می کنند. افزوده می شود.

نکته مهم در خرید لنز رنگی یکبار مصرف

ولی با این حال، نکته مهمی که در خرید لنزهای رنگی باید، مورد توجه و دقت قرار داد، محل و مرکزی است، که می توان به خرید لنز رنگی از آن اقدام نمود. برای این منظور مراکز و شرکت های مختلفی وجود دارند. به صورت حضوری می توان به فروشگاه های مختلف مراجعه نمود و لنز رنگی را خریداری کرد. ولی به دلیل این که دوران معاصر، دوره فضای مجازی و استفاده از امکانات و ابزارهای فضای مجازی است. بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می دهند با استفاده از امکانات فضای مجازی به خرید لنز رنگی بپردازند. در خرید لنز رنگی به صورت مجازی می توان سایت های مختلفی را مشاهده و پیدا کرد. ولی با این حال، در این گونه خریدها، باید دقت خود را چند برابر کرد.

خرید لنز رنگی یکبار مصرف 2

خرید لنز رنگی چشم

برای خرید لنز رنگی می توان به صورت حضوری و یا مجازی اقدام کرد. در صورتی که به دلیل مشغله کاری زیاد و یا به دلایل دیگر به دنبال خرید لنز رنگی به صورت مجازی هستید و می خواهید از طریق سایت های مختلف لنز رنگی مورد نظر را خریداری کنید، در این صورت باید دقت و حساسیت خود را چند برابر کنید. چرا که خرید به صورت مجازی تنها در صورتی قابل اطمینان و معتبر خواهد بود، که خرید از یک سایت معتبر و تخصصی در این زمینه انجام شود.

اگرچه سایت های مختلفی کار فروش لنز انجام بدهند، ولی با این حال، سایت های تخصصی که صرفا و به صورت تخصصی به فروش لنز رنگی و یا طبی می پردازند بسیار کم هستند. سایت هایی مانند سایت دیجی کالا به رغم مشهوریتی که در جامعه پیدا کرده است، برای خرید لنز رنگی سایت های مناسبی محسوب نمی شوند. چرا که در این گونه سایت ها، همه چیز به فروش می رسد. بنابراین سایت هایی مانند دیجی کالا به صورت تخصصی به فروش یک کالا نمی پردازند. به همین دلیل امکان خطا و ریسک در خریدهای این گونه سایت ها، بسیار زیاد است.

در حالی که خرید لنز رنگی از سایت هایی مانند سایت لنز مارکت که به صورت تخصصی و تنها به فروش لنز می پردازد، از اطمینان و اعتبار بالایی برخوردار است. در این سایت، کارشناسان مختلف مشغول به کار هستند، که در زمینه لنزها، از جمله لنزهای رنگی دارای تخصص می باشند. بنابراین توصیه می شوند، برای خرید لنز رنگی به سایت های تخصصی فروش لنز از جمله سایت لنز مارکت مراجعه کنید. در سایت لنز مارکت می توانید انواع لنزهای رنگی در مارک های مختلف و با تنوع بالا که قیمت های آنها مناسب هستند را به راحتی بیابید و سفارش دهید.

قیمت و خرید لنز رنگی یکبار مصرف

برای سفارس لنز به صورت مجازی استفاده از سایت لنز مارک یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب ها است. سایت لنز مارکت این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است، که بتوانند به راحتی و در حالی که در منزل دراز کشیده اند و چای می خورند و یا سرکار هستند، لنز مورد نظر خود را انتخاب کرده و با قیمت عالی و مناسب خریداری کنند. قیمت های ارائه شده در سایت لنز مارکت همگی به صورت کارشناسی است و بر اساس کیفیت لنز و نوع آن انجام شده است.

لنزهای فصلی یا سالانه دارای قیمت های خاص خود هستند و قیمت لنز رنگی یکبار مصرف هم بر اساس مارک لنز متغیر می باشد. ولی با این حال، در مقایسه با لنزهای سالانه و فصلی، قیمت لنزهای یکبار مصرف ارزان تر است. چرا که این لنزها، تنها قابلیت یکبار استفاده را دارند و بعد از خارج شده از چشم، بهتر است، آنها دور انداخته شوند. در حالی که لنزهای سالانه و فصلی را می توان برای یک سال و یا یک فصل استفاده کرد.به همین دلیل قیمت آنها نیز کمی گران تر می باشند.

با این حال، باید توجه داشت که به دلیل این که لنزهای یکبار مصرف بعد از استفاده دور انداخته می شود و فرد باید لنز جدیدی را خریداری کند. بنابراین در صورتی که مجموع قیمت لنزهای یکبار مصرف خریداری شده در یک فصل و یا یک سال را جمع کنیم، در این صورت قیمت لنز یکبار مصرف نه تنها ارزان تر از سایر لنزها نمی شود، بلکه به احتمال زیاد گران تر نیز خواهد شد.ولی با این حال، بسیاری از پزشکان و متخصصان توصیه می کنند، که مردم از لنزهای یکبار مصرف استفاده نمایند. چرا که این لنزها در مقایسه با لنزهای سالانه و فصلی دارای یک مزیت و برتری بسیار مهم می باشند.

خرید لنز رنگی یکبار مصرف 1

برتری و مزیت خرید لنز رنگی یکبار مصرف

برتری و مزیت لنزهای یکبار مصرف، عدم نیاز آنها به رعایت نکات بهداشتی است. چرا که سستی و یا خطار در رعایت نکات بهداشتی لنزهای رنگی موجب می شود، که سلامتی چشم ها به خطر بیافتد. در حالی که لنزهای یکبار مصرف به دلیل استفاده یکباره، نیازی به رعایت دقیق موارد بهداشتی ندارد و امکان آلودگی آنها بسیار کمتر از دیگر لنزها می باشد. از این رو، امکان این که این لنزها، سبب عفونت و یا ایجاد حساسیت در چشم شود، در مقایسه با دیگر لنزهای رنگی کمتر است. نحوه استفاده از لنزهای یکبار مصرف هم مانند سایر لنزها است و هیچ تفاوتی در چگونگی گذاشتن و یا برداشتن از روی چشم وجود ندارد.

مزایا و معایب از لنز رنگی یکبار مصرف

با توجه به آنچه که در بالا گفته شد، می توان گفت که تا حدودی مزایا و معایب استفاده از لنزهای یکبار مصرف نیز مشخص گردید. از جمله مزیت هایی که استفاده از لنزهای یکبار مصرف دارند، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

– امکان استفاده از آن تنها برای یک روز، این امکان را به وجود می آورد، که احتمال به وجود آمدن عفونت در آلودگی در چشم کاهش پیدا کند.

– استفاده از لنزهای یکبار مصرف برای همه افراد مناسب است. به ویژه افرادی که نمی خواهند به صورت مداوم از لنز استفاده کنند و تنها برای مجلس و یا مناسبی به استفاده از لنز می پردازند، می توانند لنز یکبار مصرف را انتخاب نمایند.

– نگهداری از لنزهای یکبار مصرف راحت است. چرا که در پایان روز دور انداخته می شود، و نیاز به نگهداری در جالنزی برای روز بعد ندارد. تنها لازم است، که در موقع گذاشتن و برداشتن نکات ایمنی را رعایت نمود.

– به دلیل روزانه و یکبار مصرف بودن، این لنزها، افراد دیگر نگران فراموشی تاریخ استفاده از لنزها نمی باشند. بلکه همه می دانند که بعد از خارج کردن لنز از چشم باید آن را دو انداخت.

با وجود همه مزایایی که استفاده از لنزهای یکبار مصرف دارد، این لنزها، هم مانند دیگر لنزها معایبی دارند. معمولا یکی از مهم ترین عیب هایی که برای این لنزها می توان ذکر کرد، تاریخ مصرف کوتاه آن است. این لنزها را نمی توان برای دو روز استفاده نمود.

قیمت لنز رنگی ارزان

لنزهای رنگی بر اساس این که مربوط به کدام مارک لنز باشند و مدت استفاده از آن ها چقدر باشد، قیمت های متفاوتی دارند. لنزهای رنگی مارک های معتبر و مشهور معمولا کمی گران تر از لنزهای رنگی مارک های کمتر شناخته شده می باشند. ولی با این حال، مراکز و فروشگاه های مختلف، لنزهای رنگی را به قیمت های مختلفی عرضه می کنند. بنابراین قیمت ثابتی برای لنزهای رنگی وجود ندارد. اما اگر بخواهیم، قیمت های مناسب و لرزان بهترین لنزهای رنگی را به دست آوریم. در این صورت سایت لنز مارکت یکی از بهترین سایت ها برای یافتن بهترین و ارزان ترین قیمت لنزهای رنگی معتبر می باشد. در سایت لنز مارکت می توانید انواع قیمت های لنزهای رنگی در مارک های مختلف را پیدا کنید.

برای نمونه لنز رنگی سالانه سولکو که یکی از بهترین لنزهای رنگی می باشد، با تخفیف بالا، تنها 275 هزار تومان به فروش می رسد. لنز رنگی سالانه اپل نیز که یکی از مارک های معتبر و مشهور لنز رنگی است، در حدود 185 هزار تومان است. قیمت های لنز رنگی در سایت لنز مارکت بسیار متنوع است، در این سایت می توانید لنز سالانه فرشلوک را تنها با 165 هزار تومان خریداری کرد. حتی با 130 هزار تومان می توانید لنز رنگی فرشلوک و یا هرا را خریداری کنید. اما اگر می خواهید از قیمت لنزهای رنگی یکبار مصرف اطلاع داشته باشید و این لنزها را به قیمت مناسب و عالی خریداری کنید، در این صورت نیز لنز مارکت بهترین محل و انتخاب خواهد بود. لنزهای روزانه و یا یکبار مصرف فرشلوک با قیمت استثنایی 67 هزار تومان در لنز مارکت به فروش می رسد.

خرید لنز رنگی یکبار مصرف از لنز مارکت

به طور کلی می توان گفت که قیمت ها در سایت لنز مارکت متنوع و مناسب میباشند. در قسمت لنزهای فصلی نیز می تواند با 85 هزار تومان لنز فصلی بیوتی را خریداری کرد و با 125 هزار تومان لنز فصلی آرین را را تهیه کرد. بنابراین اگر می خواهید لنز رنگی ارزان قیمت بخرید و در عین حال، لنز خریداری شده از اطمینان و کیفیت بالایی برخوردار باشد، که بتوان با خیال راحت از آن استفاده کرد و هیچ گونه آسیب و صدمه ای به چشم وارد، نکند، در این صورت خرید از لنز مارکت، یک خرید قابل اطمینان و به یادماندنی خواهد بود.

قیمت لنز رنگی چشم ارزان

در سایت فروش لنز، لنز مارکت می توانید لنز رنگی چشم را به ارزان ترین قیمت پیدا کنید. منظورمان از ارزان ترین شکل ممکن این  است، که همه لنزهای عرضه شده در این سایت، اورجینال بوده و از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار هستند. به طبع ممکن است، شما لنزهای مشابهی را در سایت های مختلف پیدا کنید، ولی اطمینان و اعتبار آنها مورد تایید نیست و از سوی دیگر به دلیل تماس لنزهای رنگی با سطح چشم، خرید آنها توصیه نمی شود.

به خاطر چند تومان ارزانی، نباید، زیبایی و سلامتی چشم ها را قربانی نمود. بنابراین قیمت لنز رنگی ارزان در لنز مارکت 67 هزار تومان است. این قیمت واقع برای لنز فرشلوک که یکی از بهترین و معتبرترین لنز رنگی است، بسیار مناسب است. با پرداخت این مبلغ می توانید صاحب یک جفت لنز رنگی اورجینال و با کیفیت شوید. در مورد سایر لنزها، هم قیمت ها از تنوع بالایی برخوردار است، ولی قیمت گران ترین و ارزان ترین لنز اختلافی در حدود صد الی دویست تومان است، که این اختلاف به دلیل مارک لنز و کیفیت آن است. البته همه مارک های لنز رنگی موجود در لنز مارک معتبر و اورجینال هستند. اما طبیعی استف که لنزها با هم دیگر فرق می کنند و بنابراین فرق داشتن، قیمت آنها نیز طبیعی است.

منبع

https://www.sciencedirect.com/topics/medicine-and-dentistry/contact-lens

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *