درباره لنزمارکت

به لنزمارکت خوش آمدید

مجموعه لنزمارکت مرجع تخصصی لنزهای تماسی : لنز طبی , لنز رنگی و لنزهای طبی رنگی میباشد.

داستان ما از آنجا شروع شد که اعضای تیم ما هر کدام در مجموعه های جداگانه فعالیت داشتند و ایده ها و روش هایی را در مورد بیزینس و فعالیت های اجتماعی, اقتصادی در ذهن داشتند که دنبال فرصتی جهت بروز و پیاده سازی این ایده ها بودند .

آقای محمدی (مدیر مجموعه لنزمارکت) در حدود یک دهه فعالیت در عرصه ساخت و فروش کالاهای اپتیک ( عینک طبی,عینک آفتابی و لنزهای چشم) داشته و در این مدت تجارب بسیار گرانبها و دوره های داخلی و خارجی بسیاری را فرا گرفته است .

مدیریت لنزمارکت در سال 1396 تصمیم به جمع کردن تیمی توانا و دارای تخصص در زمینه اپتیک گرفتند و این تصمیم و اقدام به سرانجام رسید و تیم 8 نفره لنزمارکت در سال 1397 همزمان با سایت فروشگاهی این شرکت در این عرصه شروع به فعالیت و خدمت کردند.

درباره لنزمارکت

ما آماده خدمت به مشتریان خود هستیم

لنزمارکت مرجع تخصصی لنزهای تماسی میباشد .

محصولات حال حاضر این فروشگاه شامل لنز طبی,لنز رنگی و لنزهای طبی رنگی نیز میباشد.

لنزمارکت قصد دارد بعد از هموار کردن بازار لنزهای تماسی و از بین بردن قیمت های کاذب افرادی که دسترسی به این محصولات دارند و بدون تخصص این محصولات را به بالاترین قیمت ممکن میفروشند در گام دوم وارد فاز معرفی و ارائه توضیحات کلیدی در مورد عدسی های عینک طبی شود.

و در آخر هم فروشگاهی قانونمند در بستر اینترنت که دارای تمامی محصولات اپتیکی خواهیم بود .

هدف لنزمارکت جلب رضایت مشتری و تقدیم محصولات با قیمت های واقعی است.

”در تمامی مواقع حق با مشتری میباشد”

لنز مارکت بر این اصل پایه ریزی شده است و در نظر دارد تمامی سعی و توان خود را بکارگیرد تا رضایت حداکثری بازدید کنندگان عزیز را برآورده کند.

لنزمارکت در صدد است بتواند تمامی وظایف خود را نسبت مشتریان و بازدید کنندگان گرامی سایت نیز برآورده کند .

ماموریت این مجموعه رسیدن کالای با کیفیت با بهترین قیمت ممکن دست خریداران است و امیدواریم که بتوانیم ماموریت خود را به خوبی به سرانجام برسانیم.

تمامی سفارشاتی که قبل از ساعت 14 ثبت بشود در همان روز ارسال میشود و سفارشاتی هم که بعد از این تایم باشه به فردای همان روز موکول میشود.

معمولا سفارشات لنزمارکت به صورت پست پیشتاز انجام میشود و بین 12 تا 48 ساعت زمان میبرد تا به دست خریداران عزیز برسد .

لنز مارکت یک تیم توانا و متخصص در زمینه ساخت و توزیع محصولات اپتیکی نیز میباشد .

وجه تمایز شرکت لنزمارکت با الباقی فروشگاه های لنز وجود تیم تخصصی و با دانش در این زمینه هست که هدف 4 و 5 این مجموعه فروش و کسب درآمد میباشد و بیشتر جهت آگاهی بازدیدکنندگان نیز این سایت آماده سازی شده است.

تخصص اصلی افراد این تیم

1_ساخت عدسی های عینک طبی

2_ساخت عدسی های 2 کانونه

3_معرفی لنزها و مایع لنزهای با کیفیت

4_فروش عینکهای آفتابی اورجینال

5_فروش به صورت عمده و جزعی لنزهای نرم

6_…

آشنایی با بخشی از تیم ما

آقای حسین زاده

آقای حسین زاده

مدیر بخش گرافیک سایت

ایشان از ابتدای فعالیت سایت لنزمارکت در کنار این تیم بوده و بهترین عکس ها و فعالیت های گرافیکی را طراحی کرده اند . هدف آقای حسین زاده زیبا دیدن بازدیدکنندگان عزیز بیان شده است .

آقای مرادی

آقای مرادی

سرپرست تیم تولید محتوا

آقای مرادی یکی از ابتدایی ترین افراد ملحق شده به تیم لنزمارکت میباشد و جزو بهترین افرادیست که در زمینه تولید محتوا و مقالات آموزشی این مجموعه , ما را یاری میکند. هدف ایشان بالابردن سطح دانایی و دانش افراد در زمینه اپتیک میباشد.

حسام درخشان

آقای درخشان

توسعه دهنده شبکه های اجتماعی

جناب آقای درخشان که مدتیست به تیم گرافیک لنزمارکت ملحق شده است مدیریت بخش اینستاگرام , تلگرام  و توییتر را بر عهده دارد و هدف ایشان دسترسی آسان هموطنان به مجموعه لنزمارکت بیان شده است.

علی محمدی

آقای علی محمّدی

مدیر لنز مارکت

مدیر مجموعه لنزمارکت که از ابتدا رهبری این تیم را بر عهده داشته و هدف خود را هماهنگی بین اعضاء این مجموعه و رضایت کامل مشتریان عزیز بیان کرده است .

عامل فروش بهترین برندهای لنز تماسی

راه های تماس با لنزمارکت

بررسی قوانین و مقررات سایت لنزمارکت

تماس با ما پشتیبانی

پشتیبانی: 9 الی 18
از شنبه تا 5شنبه

ایمیل :  info@lenzmarket.ir
تلفن تماس :  91301898 – 021