درباره لنزمارکت

درباره لنزمارکت چقدر اطلاعات دارید ؟

درباره لنزمارکت

درباره لنزمارکت

مرجع تخصصی لنزهای تماسی : لنز طبی , لنز رنگی و لنزهای طبی رنگی میباشد.

داستان ما از آنجا شروع شد که اعضای تیم ما هر کدام در مجموعه های جداگانه فعالیت داشتند و ایده ها و روش هایی را در مورد بیزینس و فعالیت های اجتماعی, اقتصادی در ذهن داشتند که دنبال فرصتی جهت بروز و پیاده سازی این ایده ها بودند .

آقای محمد محمدی (مدیر مجموعه لنزمارکت) در حدود یک دهه فعالیت در عرصه ساخت و فروش کالاهای اپتیک ( عینک طبی,عینک آفتابی و لنزهای چشم) داشته و در این مدت تجارب بسیار گرانبها و دوره های داخلی و خارجی بسیاری را فرا گرفته است .

مدیریت لنزمارکت در سال 1396 تصمیم به جمع کردن تیمی توانا و دارای تخصص در زمینه اپتیک گرفتند و این تصمیم و اقدام به سرانجام رسید و تیم 8 نفره لنزمارکت در سال 1397 همزمان با سایت فروشگاهی این شرکت در این عرصه شروع به فعالیت و خدمت کردند.

این هم توضیح مختصری درباره لنزمارکت

ما همواره آماده ی خدمت به شما عزیزان هستیم

گروه اپتیک لنزمارکت در صدد است بتواند تمامی وظایف خود را نسبت مشتریان و بازدید کنندگان گرامی سایت نیز برآورده کند .

ماموریت این مجموعه رسیدن کالای با کیفیت با بهترین قیمت ممکن دست خریداران است و امیدواریم که بتوانیم ماموریت خود را به خوبی به سرانجام برسانیم.

تمامی سفارشاتی که قبل از ساعت 12 ثبت بشود در همان روز ارسال میشود و سفارشاتی هم که بعد از این تایم باشه به فردای همان روز موکول میشود.

معمولا سفارشات لنزمارکت به صورت پست پیشتاز انجام میشود و بین 2 تا 3 روز زمان میبرد تا به دست خریداران عزیز برسد .

سفارشاتی هم که توسط پیک موتوری انتخاب شده طبق قوانین بالا در همان روز یا فردای آن روز ارسال میگردد.

لنز مارکت یک تیم توانا و متخصص در زمینه ساخت و توزیع محصولات اپتیکی نیز میباشد .

وجه تمایز گروه لنزمارکت با الباقی فروشگاه های لنز وجود تیم تخصصی و با دانش در این زمینه هست و در هدف گذاری های این مجموعه هدفهای : 4 و 5 این مجموعه فروش و کسب درآمد میباشد و بیشتر جهت آگاهی بازدیدکنندگان نیز این سایت آماده سازی شده است.

تخصص اصلی افراد این تیم

1_ساخت عدسی های عینک طبی

2_ساخت عدسی های 2 کانونه

3_معرفی لنزها و مایع لنزهای با کیفیت

4_فروش عینکهای آفتابی اورجینال

5_فروش به صورت عمده و جزئی لنزهای نرم

6_…

لنزمارکت مرجع تخصصی لنزهای تماسی و محلول های شستشوی لنز میباشد .

محصولات حال حاضر این فروشگاه شامل لنز طبی,لنز رنگی و لنزهای طبی رنگی نیز میباشد.

لنزمارکت قصد دارد بعد از هموار کردن بازار لنزهای تماسی و از بین بردن قیمت های کاذب افرادی که دسترسی به این محصولات دارند و بدون تخصص این محصولات را به بالاترین قیمت ممکن میفروشند در گام دوم وارد فاز معرفی و ارائه توضیحات کلیدی در مورد عدسی های عینک طبی شود.

و در آخر هم فروشگاهی قانونمند در بستر اینترنت که دارای تمامی محصولات اپتیکی خواهیم بود .

هدف لنزمارکت جلب رضایت مشتری و تقدیم محصولات با قیمت های واقعی است.

”در تمامی مواقع حق با مشتری میباشد”

لنز مارکت بر این اصل پایه ریزی شده است و در نظر دارد تمامی سعی و توان خود را بکارگیرد تا رضایت حداکثری بازدید کنندگان عزیز را برآورده کند.

درباره لنزمارکت , هرگونه انتقاد را میشنویم و اصلاحات صورت میگیرد .

آشنایی با بخشی از تیم فنی مجموعه لنزمارکت
علی محمدی

مدیر لنز مارکت

آقای محمدی مدیر مجموعه لنزمارکت که از ابتدا رهبری این تیم را بر عهده داشته و هدف خود را هماهنگی بین اعضاء این مجموعه و رضایت کامل مشتریان عزیز بیان کرده است .

حسام درخشان
توسعه دهنده شبکه های اجتماعی

جناب آقای درخشان که مدتیست به تیم گرافیک لنزمارکت ملحق شده است مدیریت بخش اینستاگرام , تلگرام  و توییتر را بر عهده دارد و هدف ایشان دسترسی آسان هموطنان به مجموعه لنزمارکت بیان شده است.

آقای مرادی
سرپرست تیم تولید محتوا

آقای مرادی یکی از ابتدایی ترین افراد ملحق شده به تیم لنزمارکت میباشد و جزو بهترین افرادیست که در زمینه تولید محتوا و مقالات آموزشی این مجموعه , ما را یاری میکند. هدف ایشان بالابردن سطح دانایی و دانش افراد در زمینه اپتیک میباشد.

آقای حسین زاده
مدیر بخش گرافیک سایت

ایشان از ابتدای فعالیت سایت لنزمارکت در کنار این تیم بوده و بهترین عکس ها و فعالیت های گرافیکی را طراحی کرده اند . هدف آقای حسین زاده زیبا دیدن بازدیدکنندگان عزیز بیان شده است .

مدارک مرتبط با فعالیت این مجموعه و درباره لنزمارکت