لنز رنگی

قیمت لنز رنگی در ایران | قیمت بروز لنز

قیمت لنز رنگی در ایران

استفاده از انواع لنزهای رنگی در ایران روز به روز گسترش پیدا می کند. ولی با این حال، شرایط اقتصادی کشور و به طبع آن شرایط اقتصادی دشوار مردم، موجب شده است، که توجه به قیمت لنز رنگی در ایران به یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورها تبدیل شود. از این رو، بسیاری از افراد به دنبال خرید لنزهای رنگی با قیمت پایین در ایران می باشند. در حالی که باید دقت داشت، خرید لنز رنگی به قیمت ارزان به شرطی خوب است، که لنز خریداری شده از مارک های معتبر و قابل اطمینان باشد.

ولی با این حال، باز مراکز و موسسات مختلف قیمت های مختلف لنزها را به فروش می رساند. در این میان، سایت لنز مارکت به عنوان سایت مرجع برای خرید لنز، بهترین قیمت لنز رنگی در ایران را عرضه می کند. لنزهای عرضه شده در لنز مارکت نه تنها، همگی مارک هستند و اطمینان بالایی دارند، بلکه قیمت های آنها نیز مناسب و ارزان است.

قیمت لنز رنگی در ایران

 ایران یکی از کشورهایی است، که استفاده از لنز رنگی در آن آمار بالایی دارد. امروزه بسیاری از مردم به ویژه خانم های جوان برای انواع مجالس و مناسبت ها و یا به صورت روزمره از انواع لنزهای رنگی استفاده می کنند. بر اساس آمارها، بیش از 95 درصد از استفاده کنندگان از لنزهای رنگی در ایران خانم ها به ویژه خانم های جوان هستند. بسیاری از جوان ها به صورت روزمره به استفاده از انواع لنزهای رنگی می پردازند. به همین دلیل، مراکز مختلفی به صورت حضوری و یا مجازی و از طریق انواع شبکه های اجتماعی و سایت ها به فروش لنزهای رنگی مختلف می پردازند.

برای خرید لنز به دنبال مراکز معتبر باشید

قیمت لنز رنگی در ایران

ولی از آنجایی که تنوع در لنزهای رنگی زیاد است و برخی از مراکز و سایت ها، لنزهای بی کیفیت را با قیمت ارزان عرضه می کنند، برای برخی از افراد خرید از آنها وسوسه انگیز است. در حالی که چشم انسان یکی از حیاتی ترین و حساس ترین اعضای بدن انسان است و باید در خرید لنز رنگی زیبایی و سلامتی چشم را فدای کمی ارزان لنز نکنیم. بنابراین با توجه به تعدد مراکز فروش لنز رنگی در ایران، یافتن بهترین و مطمئن ترین مرکز فروش لنز رنگی کمی دشوار به نظر می رسد. ولی با این حال، می تواند معتبرترین و بهترین آنها را با راحتی پیدا کرد.

برای این منظور کافیست در اینترنت سرچی کنید تا با بهترین و مطمئن ترین سایت فروش انواع لنز رنگی در ایران آشنا شوید. سایت لنز مارکت به صورت تخصصی به فروش انواع لنزهای رنگی در ایران می پردازد. تنوع لنزهای عرضه شده در سایت بسیار بالا است و قیمت های مختلفی را دارد. بنابراین هیچ کس دست خالی از سایت لنز مارکت باز نمی گردد. هر کسی می تواند بر اساس میزان بودجه خود، بهترین لنز رنگی را با قیمت مناسب خریداری نماید. قیمت لنزهای رنگی در سایت لنز مارکت بر اساس دوره استفاده، مارک لنز و نوع لنز فرق می کند.

قیمت لنز رنگی چشم یکبار مصرف

لنزهای یکبار مصرف از جمله لنزهای پر استفاده و پر طرفداران در بین مردم است. بسیاری از افراد برای انواع مجالس و مناسب ها، به استفاده از لنزهای یکبار مصرف می پردازند. چرا که این گونه لنزها را می توان برای یک روز استفاده کرد و در پایان روز از چشم خارج کرده و دور انداخت. لذا قیمت آنها در مقایسه با لنزهای فصلی، سالانه و ماهانه کمتر است. از این رو، برای افرادی که می خواهند تنها برای یک مناسبت خاص از لنز استفاده کنند انتخاب مناسب تری است.

خرید لنز رنگی یکبار مصرف

علاوه بر این این لنزها به دلیل این که مدت زمان کمتری استفاده می شوند، امکان آلودگی و ایجاد آسیب در چشم را کاهش می دهند. برای خرید لنز یکبار مصرف می توانید تنها با 67 هزار تومان یکی از بهترین مارک های لنز رنگی روزانه یعنی فرشلوک را از سایت لنز مارکت خریداری کنید. مارک فرشلوک یکی از معتبرترین و قابل اطمینان ترین لنزهای رنگی است. این لنز در یک باکس 10 عددی و به قیمت استثنایی در لنز مارکت به فروش می رسد. با این قیمت می توانید یک جفت از لنز فرشلوک را خریدای کنید.

قیمت لنز رنگی دائمی

لنزهای روزانه تنها برای یک روز و زمان مشخص قابل استفاده بود. اما نوع دیگری از لنزها وجود دارند، که در میان مردم به لنزهای رنگی دائمی شهرت دارند. این لنزها با عنوان لنزهای سالانه، فصلی و یا ماهانه عرضه می شوند. به این صورت که مدت زمانی که می توان از یک جفت لنز استفاده کرد، برای یکسال از زمان اولین استفاده و یا یک فصل و یک ماه است. در استفاده از این لنزها، استفاده کننده در پایان هر روز لنز را از چشم خارج می کند و آن را در جالنزی مخصوص خود قرار می دهد. سپس در روز بعد می تواند مجدد از این لنز استفاده نماید.

در حالی که در لنزهای یکبار مصرف، لنز بعد از خارج شدن از چشم باید دور انداخته می شود. به همین دلیل قیمت لنزهای یکبار مصرف تا حدودی ارزان تر از قیمت لنزهای دائمی مانند لنزهای فصلی، سالانه و یا ماهانه می باشد. الیته قیمت این لنزها هم بر اساس مارک می تواند فرق کند. ولی با این حال، سایت لنز مارکت بهترین لنزهای دائمی را به قیمت مناسب عرضه کرده است. میانگین قیمتی لنزهای سالانه عرضه شده در لنز مارکت از صد تومان شروع می شود و تا دویست و سیصد تومان ادامه دارد.

شرایط خرید از لنز مارکت

قیمت لنز رنگی در ایران

علاقه مندان می توانند بر اساس بودجه خود ارزان ترین مارک لنز رنگی را با قیمت 130 هزار تومان و گران ترین لنز رنگی را با قیمت 275 هزار تومان که تخفیف استثنایی دارد، خریداری نماید. در زمینه لنزهای فصلی هم، قیمت های لنز مارکت بسیار متنوع است. تنها با 89 هزار تومان می توان لنز رنگی فصلی بیوتی را از سایت لنز مارکت خریداری کرد. گران ترین لنز فصلی عرضه شده در لنز مارکت هم 128 هزار تومان است که مربوط به مارک لنز آرین است. بنابراین قیمت های لنز رنگی در لنز مارکت بسیار ایده آل و استثنایی هستند. چرا که همه لنزهای عرضه شده در این سایت از برندهای معتبر و با اطمینان هستند و همگی اورجینال می باشند. مارک های عرضه شده در لن مارکت عبارتند از مارک های مطرح و معروفی مانند فرشلوک، آرین، هرا، بیوتی و غیره.

قیمت لنز رنگی بیوتی

یکی از بهترین مارک های لنز رنگی که در سایت لنز مارکت به فروش می رسد، لنز رنگی بیوتی است. لنز رنگی بیوتی یکی از بهترین لنزهای تولیدی کشور کره جنوبی است که دارای مجوز وزارت بهداشت می باشد. این لنز دارای منحنی اصلی 8.6 میلی متری با قطر 14 میلی متری است. مقدار رطوبت این لنز 38 درصد و جنس آن از polyhema است. لازم به ذکر است، که لنز رنگی بیوتی دارای کلیه مجوزهای لازم است. این لنز می توان گفت که یکی از پرفروش ترین لنز در بازار کشور ایران است که بسیاری از افراد به ویژه خانم ها از آن استفاده می کنند و یا تجربه استفاده از آن را دارند.

نمایندگی لنز دهب | شرکت لنز دهب

با توجه به این که لنز رنگی بیوتی، دارای کیفیت بالایی است، خرید آن با استقبال بسیاری مواجه شده است. قیمت لنز رنگی بیوتی بسیار متفاوت است. در برخی داروخانه ها و مراکز این مارک از لنز با قیمت 40 الی 50 هزار تومانی نیز به فروش می رسد. ولی قیمت پایین این لنز در برخی داروخانه ها و غیره به دلیل یکبار مصرف بودن آن و یا به دلیل بی کیفیت بودن آن است. بنابراین اگر به دنبال خرید لنز بیوتی با کیفیت بالا هستید، در این صورت لنز مارکت بهترین انتخاب می تواند باشد. در این سایت، لنز رنگی بیوتی با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد. قیمت لنز رنگی بیوتی در سایت لنز مارکت برای مدت زمان مصرف فصلی تنها 89 هزار تومان است.

قیمت لنز رنگی روزانه

لنزهای روزانه همان لنزهای یکبار مصرف هستند. این لنزها به این دلیل لنزهای روزانه و یا یکبار مصرف نامیده می شوند، که تنها برای یک روز استفاده است و در آخر شب و قبل از رفتن به رخت خواب باید لنز از چشم خارج شده و دور انداخته شود. به همین دلیل به این لنزها، لنزهای رنگی و یا یکبار مصرف گفته می شود. بنابراین این لنزها، لنزهای تک کاربردی هستند و بعد از خارج شدن از چشم باید آنها را دور انداخت و به جای آن از یک جفت لنز جدید استفاده کرد.

این لنزها، به دلیل یکبار مصرف بودن دارای مزیت های بهداشتی زیادی هستند و به همین دلیل بسیاری از پزشکان و متخصصان توصیه به استفاده و خرید این لنز می کنند. قیمت لنز رنگی روزانه نیز بسیار متنوع است. این لنزها، در مقایسه با لنزهای ماهانه، فصلی و یا ماهانه ارزان تر هستند. چرا که مدت زمان استفاده از آن ها کمتر است. ولی اگر به صورت مداوم از لنز رنگی روزانه می خواهید استفاده کنید، در این صورت در نظر داشته باشید، که مجموع هزینه ای که برای یک ماه و یا یک سال برای لنز رنگی روزانه می کنید، می تواند بیشتر از خرید یک جفت لنز ماهانه و یا سالانه باشد.

ولی با این حال، این هزینه به دلیل حفظ سلامتی چشم ها ارزش دارد. در سایت لنز مارکت به عنوان یک سایت تخصصی فروش لنز، قیمت لنز رنگی روزانه بسیار ایده آل است. با قیمت بسیار مناسب می توانید بهترین لنزهای رنگی روزانه را از سایت لنز مارکت خریداری کنید.

قیمت لنز رنگی چشم

قیمت لنز رنگی در ایران

به طور کلی می توان گفت که قیمت لنز رنگی چشم بر اساس کیفیت لنز، مارک لنز، مدت استفاده از لنز و رنگ های لنز متفاوت می باشد. ولی با این حال، بهترین و مناسب ترین قیمت لنز رنگی چشم را می توان در سایت لنز مارکت پیدا کرد. لنز رنگی چشم در رنگ های مختلف طوسی، عسلی، یخی، آبی، سبز و خاکستری به فروش می رسد. قیمت هر کدام از این لنزهای رنگی چشم بر اساس این که به صورت سالانه، فصلی و یا ماهانه و روزانه استفاده شود، متفاوت است.

لنزهای رنگی سالانه معمولا گران تر از سایر لنزها هستند. دلیل گران تر بودن لنزهای رنگی سالانه مربوط به مدت زمان استفاده طولانی مدت از آنهاست. ولی با این حال، باز قیمت لنزهای رنگی بسیار مناسب و ایده آل هستند و می توانید انواع لنزهای رنگی چشم را در سایت لنز مارکت با قیمت مناسب و ایده آل خریداری کرد. قیمت های لنز رنگی چشم به صورت سالانه، فصلی، ماهانه و روزانه در دسته بندی های جداگانه و متفاوت عرضه شده است. همه لنزهای عرضه شده در سایت لنز مارکت خاص بوده و همه مارک های اصلی و اورجینال بوده و هستند. ممکن است در سایت های دیگر لنزهای معمولی را با قیمت ارزان تر پیدا کنید.

خرید لنز رنگی سولوتیکا

قیمت لنز رنگی معمولی

مسلما لنزهای رنگی معمولی قیمت کمتری نسبت به لنزهای رنگی مارک و اورجینال دارند. بنابراین دقت داشته باشید، که اگر لنزهای رنگی چشم را در سایت های دیگر و یا در برخی داروخانه ها و مراکز با قیمت پایین تری پیدا کردید، در این صورت دقت داشته باشید، که این لنز، معمولی بوده و اورجینال نیستند. از این رو، قیمت ارزان آنها به دلیل کیفیت پایین آنهاست. لذا سعی کنید، کمی هزینه بیشتری پرداخت کرده و لنزهای رنگی اروجینال را با کیفیت خوب و عالی خریداری نماید.

سخن آخر در خصوص قیمت لنز رنگی در ایران

اما اگر به دنبال استفاده از لنزهای رنگی معمولی در این صورت دقت داشته باشید، که از بهترین لنزهای معمولی استفاده کنید. توجه داشته باشید، که برخی از لنزهای رنگی طبی هستند. بنابراین این لنزها، با لنزهای رنگی معمولی فرق می کنند. بنابراین در اگر به دنبال استفاده از لنز طبی رنگی هستید، باید حتما با پزشک متخصص در این باره مشورت کنید و نمره چشم دقیق خود را بدانید. اما برای استفاده از لنزهای رنگی معمولی نیازی به دانستن نمره چشم نیست.

ولی با این حال، می توانید با پزشک برای انتخاب بهترین و مناسب ترین لنز رنگی معمولی با قیمت مناسب مشورت داشته باشید. بهترین و ایده آل ترین قیمت لنز رنگی معمولی را می توانید بر اساس دوره مصرف و نوع رنگ و مارک لنز در سایت فروش لنز مارکت عرضه شده است. با خرید از لنز مارکت می توانید یک خرید ایمن و مطمئن را داشته باشید و از خرید خود لذت ببرید.

منبع

https://www.allaboutvision.com/contact-lenses/travel-tips/

https://www.sciencedirect.com/topics/medicine-and-dentistry/contact-lens

لنزهای رنگی محبوب

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.