لنزهای ایراپتیکس (Airoptix) جزء قدیمی ترین و تایید شده ترین برندهای لنز موجود در بازار هستند.

در ساخت لنزهای ایراپتیکس از تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده می شود و این به راحتی در مقایسه با برندهای دیگر قابل تشخیص است.

لنزهای ایراپتیکس یکی از محصولات لنز چشمی هستند که بسیار راحت بوده و برای کسانی که می خواهند به جای عینک های طبی از لنز استفاده کنند، بهترین انتخاب هستند. لنزهای ایراپتیکس از کیفیت و راحتی بالایی برخوردار هستند.

ده ها سال است که استفاده از لنزهای چشمی رایج است، در صورت پیروی از توصیه های چشم پزشک و بینایی سنج، خطر صدمه لنز چشمی به چشم ها بسیار کم است.

بسیاری از مردم جهان به طور روزانه از لنزهای چشمی استفاده می‌کنند و به ندرت با مشکلی مواجه می ‌شوند. اگر روش استفاده صحیح از لنزهای چشمی را بدانید بدون شک با مشکل خاصی روبه‌ رو نخواهید شد. برای اینکه از سلامت بینایی خود مطمئن باشید، علاوه بر اینکه باید اصول اولیه استفاده از لنز را بیاموزید، بهتر است ازبرند های معتبر مانند ایراپتیکس، لنز دلخواه خود را خریداری کنید.

لنزهای چشمی، قطعه های پزشکی محسوب می شوند و تحت نظارت سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) هستند.

لنزهای چشمی به افراد این امکان را می دهند تا ظاهر طبیعی و بدون عینک داشته باشند و در صورت انتخاب، افراد می توانند ظاهر خود را با لنزهای چشمی رنگی تغییر دهند.

کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی که از لنزهای چشمی استفاده می کنند، نسبت به افرادی که از عینک استفاده می کنند، از لحاظ ظاهر بدنی و توانایی انجام فعالیت های ورزشی و تفریحی احساس بهتری دارند.

لنزهای ایراپتیکس

لنز ایراپتیکس چیست؟

لنزهای ایراپتیکس محصول کمپانی سیباویژن/ آلکان آمریکا هستند. این لنزها به دو دلیل در سطح جهانی دارای شهرت هستند، یک به دلیل استفاده بسیار راحت و دو به دلیل کیفیت بسیار عالی.

لنزهای طبی ایراپتیکس از جمله لنزهای مراقبتی شرکت آلکان آمریکا هستند که تاییدیه سازمان غذا و داوری آمریکا (FDA) را نیز دارند.

برند لنزهای چشمی ایراپتیکس خانواده ‌ای از لنزهای نرم اکسیژن‌ رسان به چشم، لنزهای سیلیکون هیدروژلی با عملکرد بالا از آلکان هستند که برای تمامی عیوب انکساری و هر نوع سبک زندگی گزینه های مجزایی دارند.

انواع لنز ایراپتیکس

از انواع لنزهای ایراپتیکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • AIR OPTIX plus HydraGlyde
  • لنزهای چشمی ایراپتیکس AQUA: لنزهای طبی ایراپتیکس آکوا دارای سطح ضد چربی و سایر مواد جامد ریز در چشم مانند پروتئین ‌ها هستند که راحتی بسیار بالا و دیدی کاملاً شفاف را به همراه می‌آورند.
  • لنزهای چشمی ایراپتیکس مخصوص آستیگماتیسم
  • لنزهای چشمی ایراپتیکس AQUA چند کانونی: این لنزها برای استفاده روزانه و حداکثر ۶ شب طراحی شده‌اند.
  • AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA: این لنزها از سازمان غذا و داروی جهانی مجوز دارند و برای استفاده حداکثر ۳۰ شب طراحی شده ‌اند. یعنی یک ماه به صورت شبانه ‌روزی می‌توان از این مدل لنز ایراپتیکس استفاده کرد.
  • لنزهای رنگی ایراپتیکس: لنزهای چشمی رنگی ایراپتیکس برای چشم‌ های تیره و روشن طراحی شده ‌اند و به صورت کاملاً طبیعی رنگ چشم ‌ها را تغییر می ‌دهند. لنزهای رنگی ایراپتیکس را می‌ توان با نمره و به صورت طبی هم استفاده کرد. تکنولوژی SmartShield حتی در لنز های رنگی هم به کار رفته است. این لنزها همچنین از فناوری ۳ در ۱ بهره ‌مند هستند تا با ترکیب رنگ ‌های طبیعی چشم، ظاهری جدید به چهره شما ببخشند. لنزهای رنگی ایراپتیکس امکان ورود و خروج اکسیژن را به قرنیه می ‌دهند. یعنی برای مدت طولانی‌تر و بدون سوزش و قرمزی می ‌توانید از لنزهای رنگی ایراپتیکس استفاده کنید.

لنزهای ایراپتیکس را می توان از معتبرترین فروشگاه اینترنتی لنز ایران یعنی لنز مارکت خریداری کرد. لنز مارکت نمایندگی لنزهای ایراپتیکس در ایران و در تهران است.

لنزهای ایراپتیکس چه ویژگی هایی دارند؟

ماده ایی که در ساخت لنزهای ایراپتیکس استفاده می شود، هیدروژل lotrafilcon B است که باعث راحتی فرد استفاده کننده از لنز و نرم بودن لنز می شود. هیدروژل به کار رفته در لنزهای چشمی ایراپتیکس باعث می شود که این لنزها پنج برابر بیشتر از سایر لنزهای چشمی، اکسیژن را به چشم منتقل کنند.

لنزهای ایراپتیکس حفره های بسیار کمی دارند و این باعث کاهش رسوب چربی و پروتئین می شود و دیدی شفاف و واضح را به فرد عرضه می کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز لنزهای ایراپتیکس، قابلیت اکسیژن‌رسانی بالای آن به چشم است. سطح چشم رگ خونی ندارد و اکسیژن مورد نیاز خودش را به طور مستقیم از هوا دریافت می کند، حال این که اگر با ایجاد مانعی از این اکسیژن رسانی جلوگیری کنید، عواقب ناگواری خواهد داشت. بنابراین مبحث اکسیژن رسانی در لنزهای چشمی بسیار اهمیت دارد و برندهای مختلف تلاش می کنند تا درصد اکسیژن رسانی لنزهای چشمی را افزایش دهند.

به علاوه، این لنزها از خشکی چشم نیز جلوگیری می‌کنند. به همین خاطر، لنزهای ایراپتیکس به بهترین انتخاب برای کسانی تبدیل شده اند که مستعد ابتلا به خشکی چشم هستند. البته لنزهای ایراپتیکس برای افرادی که برای مدت زمان طولانی مطالعه می‌کنند یا به صفحه نمایش وسایل الکترونیکی خیره می‌شوند نیز گزینه ‌ی بسیار مناسبی به شمار می‌روند. لنزهای طبی ایراپتیکس بالاترین سطح اکسیژن رسانی را در بین لنزهای دیگر دارند و عدد اکسیژن رسانی آنان 138 است در صورتی که در بین لنزهای سالانه این عدد معمولاً بین 5 تا 40 است.

سطح لنزهای طبی ایراپتیکس کاملاً صیقلی هستند و این باعث می شود که فرد هنگام استفاده احساس ناراحتی نکند و همچنین تا حد زیادی مانع نشستن گرد و غبار و ذرات ریز بر روی آن می شود.

لنز ایراپتیکس

سایر ویژگی های لنز ایراپتیکس

مرطوب کنندگی لنزهای ایراپتیکس کمک می‌کند تا پلک زدن به راحتی انجام شود و اشک بر روی چشم بیشتر و بهتر پخش شود.

لنزهای ایراپتیکس این قابلیت را دارند که رطوبت را برای مدت طولانی‌تری در ساختار خود حفظ کنند و در نتیجه نرمی و راحتی بیشتری دارند.

وزن لنزهای طبی ایراپتیکس کم است و ضخامت آن در قسمت های مرکزی لنز حدود 0.07 میلی متر است.

لنزهای چشمی ایراپتیکس برای استفاده در تمام طول روز طراحی شده ‌اند.

لنزهای ایراپتیکس دارای فناوری SmartShield هستند. این تکنولوژی در واقع یک لایه بسیار باریک محافظتی است که در سطح داخلی لنز اضافه می ‌شود تا عدسی طبیعی چشم را از آسیب هرگونه رسوبات و ترشحات چشمی محافظت کند. به همین خاطر، شما می‌توانید با خیال راحت و به صورت مداوم از لنزهای ایراپتیکس استفاده کنید. همچنین میزان اکسیژن‌ رسانی این لنزها ۵ برابر بیشتر از دیگر لنزهای موجود در بازار است.

لنزهای ایراپتیکس برای آستیگماتیسم با دو فناوری منحصر به فرد طراحی شده اند تا دید روشن و واضحی را به چشم های آستیگمات عرضه کنند. لنزهای ایراپتیکس آستیگمات در نمره ها و درجات مختلفی عرضه می شوند اما معمولاً در آستیگمات 2.25 و در نزدیک بینی تا 6 هستند و بین 10 تا 180 درجه هستند.

لنزهای طبی ایراپتیکس معمولاً از -8 تا +6به بازار عرضه می شوند. دیامتر لنزهای طبی ایراپتیکس 14.2 است و انحنای آن ها 8.3 است.

لنزهای طبی ایراپتیکس جهت استفاده و دیده شدن راحت تر دارای مقدار کمی ته رنگ هستند و ضخامت آن ها 0.08 میلی متر است.

قابلیت تنفس لنز های ایراپتیکس

تمامی لنزهای چشمی نرم AIR OPTIX قابلیت تنفس دارند. به طور مثال لنز AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA در میان همه لنزهای موجود در دنیا، دارای بیشترین قابلیت نفوذ پذیری به گاز است. اکسیژن در این لنز امکان ورود و خروج دارد و به این ترتیب از زخم شدن، خراش برداشتن یا آسیب دیدن قرنیه چشم جلوگیری می‌کند.

لنزهای طبی ایراپتیکس راحتی فوق العاده ایی را برای شخص به ارمغان می آورند.

البته استفاده از یک لنز عالی مانند ایراپتیکس به تنهایی برای سلامت چشم کافی نیست بلکه باید تمام نکات بهداشتی استفاده از لنز را نیز در نظر گرفت و به آن ها عمل کرد، همچنین استفاده از بهترین مایع لنزها مانند رنیو، اویزور و یونیورسال که در سایت لنز مارکت نیز موجود هستند می توانند کارایی این لنز فوق العاده را افزایش دهند.

تکنولوژی های جدید مورد استفاده در لنزهای ایراپتیکس:

  • هیدراگلاید (عامل قوی نگه دارنده رطوبت)

این عامل باعث جذب و نگهداری رطوبت در سطح لنز به خصوص در ساعت های پایانی استفاده از لنز در طول روز می شود، همچنین این ماده باعث کاهش ایجاد خشکی چشم در مصرف کننده می گردد.

  • اسمارت شیلد (سپر محافظتی هوشمند)

این تکنولوژی مانند سپری قرنیه را در برابر رسوباتی که باعث ایجاد قرمزی و حساسیت در چشم می گردند، محافظت می کند. این سپر محافظتی به مدت یک ماه جلوی جذب هرگونه عامل خارجی تحریک کننده به روی لنز را خواهد گرفت.

خرید لنزهای ایراپتیکس از لنز مارکت:

در بیشتر موارد، توانایی خوب دیدن، برای انجام فعالیت های روزمره ضروری است. دید خوب باعث رفاه عمومی و استقلال برای افراد در هر سنی می شود. برای کسانی که دید ناقص اما قابل تصحیح دارند، گزینه های بسیاری می توانند به بهبود بینایی کمک کنند. یکی از این گزینه ها لنزهای ایراپتیکس است.

لنزهای چشمی ایراپتیکس از جمله محصولات بخش مراقبت های چشمی کمپانی سیباویژن/ آلکان آمریکا بوده و دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز می باشند.

این لنزها به عنوان یکی از بهترین لنزهای چشمی موجود در بازار و در انواع مختلف، لنزهای ایراپتیکس طبی (جهت تصحیح عیوب انکساری)، لنزهای ایراپتیکس طبی رنگی، لنزهای ایراپتیکس رنگی، لنزهای ایراپتیکس چند کانونی برای پیر چشمی و لنزهای ایراپتیکس توریک (جهت تصحیح آستیگماتیسم) در دسترس هستند.

این محصول یکی از پیشرفته ‏ترین لنزهای چشمی است که به دلیل استفاده از تکنولوژی های خاص در ساخت آن، راحتی و سلامت بیشتری را به چشمان مصرف کننده هدیه می‏ کند.

ایراپتیکس یکی از برترین، پیشرفته ترین و همچنین معتبرترین برندهای لنز چشمی در سراسر جهان است. این لنزها چون از مواد درجه یک و عالی ساخته شده اند، دید بهتری را برای شخص به ارمغان می آورند.

برای خرید لنزهای ایراپتیکس در ایران می توان به نمایندگی آن مراجعه کرد، این نمایندگی ایران سایت معتبر لنز مارکت است.

سایت لنز مارکت برترین سایت فروش لنز در ایران است که انواع مختلف لنزها، مایع های لنز و همچنین برندها را با قیمت های عالی و کیفیت های بسیار عالی عرضه می کند. سایت لنز مارکت همچنین لنزهای ایراپتیکس را نیز با قیمت و کیفیت فوق العاده ارائه می کند.

کارشناسان و متخصصان لنزمارکت به این نتیجه رسیده اند که لنزهای طبی ایراپتیکس از نظر راحتی و کیفیت یکی از بهترین لنزهای طبی فصلی موجود در بازار لنز هستند.

لنزهای ایراپتیکس

نحوه خرید لنز ایراپتیکس

یکی از برترین مزیت های لنزهای ایراپتیکس آبرسانی بالای این محصول می باشد که راحتی به سزایی را برای استفاده کنندگان آن به ارمغان می آورد.

لنزهای طبی فصلی ایراپتیکس (airoptix) به صورت بسته های 6 عددی و جفتی در لنز مارکت ارائه می شوند و افراد می توانند بسته به نیاز خود تعداد مورد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین لنزهای طبی فصلی ایراپتیکس در نمرات 0.5 تا 10 موجود هستند و با استپ های 25 صدم بالا و پایین میروند.

شما برای خرید لنزهای ایراپتیکس می توانید به سایت لنز مارکت مراجعه کنید، همچنین برای تکمیل فرآیند خرید لنز طبی ایراپتیکس خود می توانید با کارشناسان لنز مارکت مشورت کرده و استعلام موجودی نمرات خود را برای این محصول جویا شوید. البته لنز ایراپتیکس یکی از برندهایی است که نمرات آن کامل بوده و سفارش آن جای نگرانی ندارد.

سایت لنز مارکت یکی از معتبرترین و تخصصی ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه محصولات مرتبط با بینایی است. این سایت دارای پرداخت امن، هفت روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل بودن کالا است.

سایت لنز مارکت همچنین بزرگترین فروشگاه اینترنتی لنز چشمی در ایران است.

در لنز مارکت انواع برندهای با کیفیت مانند ایراپتیکس عرضه می شود. خرید لنز به صورت آنلاین از سایت لنز مارکت مزایای زیادی دارد یکی از مهم ترین این مزایا این است که در خرید لنز به صورت آنلاین دیگر گرفتار شلوغی راه و ترافیک نخواهید شد و می توانید همه ی کارهای سفارش و خرید خود را فقط با چند کلیک انجام دهید. همچنین در خرید آنلاین لنز از لنز مارکت می توانید از تخفیفات و جشنواره های فوق العاده این سایت نیز بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *