خرید لنز طبی اینترنتی مشکلاتی دارد ؟

لنزهای طبی از پرکاربردترین لنزهای چشمی هستند. بسیاری از افراد که از مشکلات چشمی رنج می برند برای درمان این مشکلات از لنز طبی چشمی استفاده می کنند و افزایش تقاضای خرید لنز طبی، خرید آنلاین آن را پرطرفدار کرده است. در زیر خرید لنز طبی اینترنتی را می خوانید.

پس از پیگیری مشکل چشمی خود و معاینه آن توسط چشم پزشک یا اپتومتریست، او به شما یک نسخه لنز طبی چشمی می دهد. بعد از آن شما می توانید به صورت آنلاین لنز طبی چشمی خود را خریداری کنید.

هنگامی که می خواهید لنز طبی خریداری کنید، دیگر نیازی به تحمل ترافیک و شلوغی و خستگی نیست. تا زمانی که نسخه لنز طبی چشمی خود را در دست دارید، می توانید لنز طبی خود را به راحتی از داخل خانه خود و به وسیله اینترنت سفارش دهید!

خرید لنز طبی اینترنتی چیست ؟

لنزهای طبی برای اولین بار در سال 1945 توسط متخصصین کشور آمریکا اختراع شدند. لنزهای طبی نوع خاصی از لنزهای چشمی هستند که به دلایل پزشکی یا درمانی طراحی شده اند. خطاهای انکساری مانند دور بینی و نزدیک بینی با لنزهای طبی اصلاحی درمان می شوند.

لنزهای طبی چشمی، وسیله های پزشکی هستند که به طور مستقیم روی قرنیه چشم استفاده می شوند. لنزهای طبی چشمی به تصحیح خطاهای انکساری و افزایش عملکرد دید کمک می کنند. لنزهای طبی روشی ایمن و موثر برای تصحیح دید را ارائه می دهند.

برای خرید لنز طبی اینترنتی بسته به چشم و سبک زندگی شما می توانند جایگزین خوبی برای عینک باشند. برای برخی از شرایط نیز، لنزهای طبی ممکن است از نظر پزشکی، ضروری تلقی شوند.

برای درمان یک سری از مشکلات بینایی از لنزهای طبی چشمی استفاده می شود. از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • التهاب قرنیه یا کراتیت (Keratitis) : کراتیت یک نام پزشکی برای التهاب قرنیه (قسمت جلوی چشم) است که به دلایل مختلفی ایجاد می شود. این دلایل شامل عفونت باکتریایی یا ویروسی یا قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش است. این بیماری با درد چشم و اختلال بینایی همراه است. استفاده از لنز طبی در بیماری التهاب قرنیه باعث جلوگیری از ساییدگی پلک در مقابل قرنیه ملتهب می شود.
 • بیماری قرنیه : بیماری قرنیه یک اصطلاح است که برای توصیف طیف وسیعی از شرایط موثر بر قرنیه استفاده می شود. این شرایط شامل عفونت ها و مشکلاتی است که در اثر تولید مایعات و فرسایش در لایه بیرونی قرنیه ایجاد می شود. استفاده از لنز طبی در این شرایط باعث می شود که ناحیه آسیب دیده درمان شود.
 • زخم های قرنیه : این نوعی از زخم باز است که روی قرنیه شکل می گیرد و معمولا در اثر خشکی چشم، آسیب دیدگی چشم یا عفونت چشم ایجاد می شود. این مشکل با قطره چشمی یا پماد ضد باکتریایی و یا لنز طبی چشمی، درمان می شود.
 • خشکی چشم : این حالت در صورت عدم وجود اشک ناشی از مجاری اشک ایجاد می شود و باعث می شود چشم دچار خشکی، درد و خارش شود. در خشکی چشم، ممکن است چشم احساس سوزش داشته باشد و یا چشم ها به طور کلی احساس خستگی کنند. قطره چشم یکی از گزینه ها برای اصلاح این مشکل است اما گزینه دیگر استفاده از لنز چشمی ساخته شده سفارشی است که بر روی رنگ سفید چشم قرار دارد. این لنز لایه ایی از مایعات را ایجاد می کند که از خشک شدن چشم جلوگیری می کنند.
 • قوز قرنیه یا کراتوکونوس (Keratoconus) : قوز قرنیه یک اصطلاح پزشکی برای یک بیماری فرساینده است که بر قرنیه تاثیر می گذارد. در این بیماری قرنیه نازک تر می شود و در نتیجه شکل طبیعی خود را از دست می دهد و بینایی را تحریف می کند. برای این بیماری اغلب لنزهای طبی چشمی تجویز می شوند.

از مشکلات بینایی دیگری که به کمک لنزهای چشمی تصحیح می شوند می توان به نزدیک بینی، دور بینی، آستیگماتیسم و پیر چشمی اشاره کرد.

انواع لنز طبی :

انواع زیادی از لنزهای چشمی برای خرید لنز طبی اینترنتی در دسترس هستند. نوع لنز طبی چشمی که استفاده می کنید به وضعیت خاص شما بستگی دارد. چشم پزشک شما قادر خواهد بود در انتخاب انواع لنزها به شما كمك كند.

انواع لنزهای طبی به شرح زیر است:

 • لنزهای چشمی نرم: این لنزها انعطاف پذیر، دارای سازگاری بالا، نفوذپذیر در برابر هوا و دارای آزادی بیشتری هستند.
 • لنزهای دائمی: این لنزها از هیدروژل سیلیکون ساخته شده اند و به لنزهای قابل تنفس معروف هستند.
 • لنزهای طبی یکبار مصرف: این لنزها برای مصرف روزانه ساخته می شوند و بعد از آن باید دور انداخته شوند.
 • لنزهای طبی هفتگی: از این لنزها می توان در طول یک هفته استفاده کرد و بعد از آن، باید آن ها را دور انداخت.
 • لنزهای طبی ماهانه: از این لنزها می توان در طول یک ماه استفاده کرد و بعد از آن، باید آن لنز را تعویض کرد.
 • لنزهای چشمی نفوذپذیر به گاز: این لنزها به لنزهای سخت، GP و یا RGP معروف هستند.
 • لنزهای هیبریدی یا ترکیبی: این نوع لنزهای طبی از لنزهای نرم و سخت تولید شده اند.

در صورت وجود علائم زیر باید از استفاده از خرید لنز طبی اینترنتی خود، خودداری کنید:

 • چشم شما دچار درد شود.
 • چشم شما به نور حساس شود.
 • دچار تاری دید شوید.
 • چشم شما بیش از دو روز قرمز باشد.
 • در چشمتان احساس خراشیدگی داشته باشید.
 • چشم شما دچار ترشح شود.

به خاطر داشته باشید برای محافظت از چشمان خود باید هر چند وقت یکبار به چشم پزشک خود مراجعه کنید.

مزایای خرید لنز طبی اینترنتی :

در سفارش آنلاین لنزهای طبی چشمی چندین مزیت وجود دارد، از جمله:

 • تنوع در محصولات: در خرید لنزهای طبی به صورت آنلاین، تنوع لنزها زیاد است و خریدار می تواند از این تنوع بینظیر استفاده کند.
 • صرفه جویی در وقت: اگر بخواهید لنز طبی مورد نظر خود را به صورت حضوری خریداری کنید، این کار به زمان زیادی لازم دارد اما اگر آن را به صورت آنلاین بخرید، در وقت خود صرفه جویی کرده اید.
 • در هنگام خرید لنز طبی اینترنتی و به صورت آنلاین، شما نیازی نیست به جایی بروید و آن ها محصول را در درب منزل به شما تحویل می دهند.
 • لازم نیست طبق ساعات اداری خاصی سفارش آنلاین خود را انجام دهید زیرا خرید در سایت های فروش آنلاین لنز، در هر ساعاتی امکان پذیر است.
 • در خرید لنزهای طبی چشمب به صورت آنلاین شما دیگر گرفتار ترافیک و شلوغی خیابان ها نخواهید شد.
 • سفارش لنزهای طبی چشمی به صورت آنلاین، آسان و راحت است.
 • اگر لنزهای طبی چشمی را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید، خرید آنلاین لنزهای طبی کاملا بی خطر است.
 • قیمت لنزهای طبی به صورت آنلاین، معمولا از قیمت آن ها در فروشگاه های فیزیکی کمتر است.
 • در خرید لنز به صورت آنلاین، همچنین می توانید از تخفیف های فصلی و مناسبتی نیز برخوردار شوید.

نحوه خرید لنزهای طبی به صورت آنلاین :

 1. برای خرید لنز طبی اینترنتی چگونه بدانم که کدام لنز طبی را انتخاب کنم؟

پزشک شما احتمالا مارک و نوع خاصی از لنز طبی را برای شما تجویز کرده است، به طور مثال، لنزهای روزانه، لنزهای هفتگی و لنزهای ماهانه. شما فقط باید آن نوع مورد نظر را در فروشگاه اینترنتی فروش لنز، پیدا کنید. (فروشگاه اینترنتی لنز مارکت دارای مارک ها و نوع های مختلفی از لنز طبی چشمی است.) اگر از لنزهای روزانه استفاده می کنید، می توانید برای مثلا یک ماه خود، لنز سفارش دهید. اگر از لنزهای مترقی استفاده می کنید، مطمئن شوید که لنز مورد نظر را مطابق با ADD چشم خود سفارش دهید.

 1. به چند عدد لنز برای سفارش نیاز دارم؟

هنگامی که لنز مورد نظر خود را در فروشگاه اینترنتی پیدا کردید، می توانید در مورد اینکه آن ها را برای 3 ماه، 6 ماه و یا یک سال می خواهید بخرید، تصمیم بگیرید. مهم است که همیشه از برنامه استفاده از لنز طبق تجویز چشم پزشک خود پیروی کنید. استفاده از لنزها برای مدت طولانی تری از مدت زمان تعیین شده، می تواند خطراتی برای شخص داشته باشد.

 1. برای خرید لنز طبی اینترنتی آیا باید بتوانم نسخه چشم خود را بخوانم ؟

برای خرید لنز طبی اینترنتی هر کسی که نسخه چشم معتبر از یک چشم پزشک دارد می تواند به صورت آنلاین، لنز طبی چشمی خود را سفارش دهد، خواه بتواند آن نسخه را بخواند و خواه نتواند. همچنین چون نسخه چشمی دارای تاریخ انقضا است، نباید در هنگام سفارش آنلاین، از تاریخ انقضای نسخه گذشته باشد. همچنین باید بدانید که نسخه لنز چشمی با نسخه عینک تفاوت هایی دارد.

خرید لنز طبی اینترنتی 32

شما می توانید نسخه چشم خود را هنگام خرید آنلاین برای آن ها بفرستید تا بتوانید لنز طبی مناسب خود را خریداری کنید.

 1. مراحل تکمیلی خرید لنز طبی اینترنتی

بعد از طی مراحل بالا، شما اگر بخواهید می توانید خرید لنز طبی اینترنتی نیز داشته باشید که باید در هنگام خرید، رنگ و تناژ آن را نیز انتخاب کنید. بعد شما باید صفحه ایی را که شامل نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق، کدپستی، شماره تلفن و آدرس ایمیل است، پر کنید و بعد از آن هزینه سفارش خود را بپردازید. بعد از این مراحل، لنز سفارشی شما در اسرع وقت به آدرس شما ارسال خواهد شد.

لنز طبی بهتر است یا عینک ؟

خرید لنز طبی اینترنتی برتری هایی نسبت به خرید عینک دارد، از جمله:

 • با استفاده از لنز طبی، فعالیت در مکان های باز و ورزشی بسیار راحت و بدون دردسر است.
 • استفاده از لنزهای طبی چشمی، دید بسیار واضح و بدون مانعی را به شخص می دهد.
 • استفاده از لنز در تمام فصول نسبت به عینک ارجحیت دارد چرا که مثلا در فصل تابستان به دلیل گرمای زیاد استفاده از عینک دشوار است و همچنین در فصل پاییز و زمستان و موقع بارندگی، شیشه های عینک دچار بخار می شوند و دید شخص را مختل می کنند.
 • استفاده از لنز طبی به شخص اعتماد به نفس می دهد در حالی که استفاده از عینک ممکن است شخص را دچار کمبود اعتماد به نفس کند.
 • استفاده از لنز از نظر ظاهری، ظاهر بهتری به شخص می دهد.
 • استفاده از لنزهای طبی چشمی، نیاز به استفاده از عینک را برطرف می کنند.
 • لنزهای طبی چشمی، دید جانبی بهتری را به فرد ارائه می دهند.
 • طیف گسترده ایی از انواع لنزهای طبی چشمی برای رفع نیازهای فردی در دسترس هستند.
 • استفاده از لنزهای طبی، راه حل ارزان قیمت تری نسبت به جراحی لیزیک چشم برای تصحیح بینایی است.
 • لنزهای طبی چشمی، هماهنگ با چشم فرد حرکت می کنند و دید طبیعی را به شخص ارائه می دهند.
 • استفاده از لنز طبی برای اشخاصی هم که عمل بینی انجام داده اند، بسیار بهتر از استفاده از عینک است.

خرید لنز طبی اینترنتی از لنز مارکت :

لنز مارکت یکی از بهترین، معتبرترین و تخصصی ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه محصولات مرتبط با بینایی است.

لنز مارکت، بزرگترین فروشگاه اینترنتی تخصصی لنزهای چشمی در ایران است.

لنز مارکت مرکز فروش لنز و به خصوص لنزهای طبی است. در لنز مارکت خدمات استثنایی به مشتریان ارائه می شود.

هنگامی که تصمیم به خرید لنز طبی اینترنتی دارید، می توانید مطمئن باشید که اولویت کار لنز مارکت، حفظ بینایی و سلامتی شما است.

شما با خرید لنز طبی چشمی از لنز مارکت، عالی ترین سطح خدمات مشتری را دریافت خواهید کرد.

کسانی که از سایت لنز مارکت خرید می کنند، سفارشات آن ها حداکثر 48 ساعت بعد از تایید به سمت آدرس آن ها ارسال می شود. همچنین در سایت لنز مارکت هزینه ارسال سفارشات بالای 200 هزار تومان، رایگان است.

فروشگاه اینترنتی لنز مارکت دارای پرداخت امن، هفت روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل بودن کالا است.

سخن آخر در مورد خرید لنز طبی اینترنتی

اصل بودن محصولات لنز مارکت:

سلامت چشم شما باید اصلی ترین دغدغه شما باشد. بنابراین باید یک فروشگاه اینترنتی معتبر را انتخاب کنید که سلامت چشمان شما را تضمین کند.

فروشگاه آنلاین لنز مارکت دارای انواع لنزهای طبی چشمی باکیفیت و عالی از بهترین برندها است.

لنز مارکت ترکیبی ایده آل از دید عالی و واضح و قیمت های مقرون به صرفه را به شما ارائه می دهد. لنز مارکت با داشتن تنوع زیادی از مارک ها و یک فرآیند سفارش دهی سریع و آسان، به شما در پیدا کردن لنزهای طبی چشمی مناسب کمک بسیار زیادی می کند.

لنزهای موجود در فروشگاه اینترنتی لنز مارکت، از لنزهای طبی گرفته تا لنزهای رنگی، لنزهای طبی رنگی و لنزهای آستیگمات، درجه یک و دارای بهترین کیفیت هستند.

فروشگاه اینترنتی لنز مارکت دارای انواع و اقسام برندها و مارک های معتبر مانند، مرنینگ (Morning Q)، هرا (Hera)، اپل (Apple)، بیوند (Beyond)، فرشلوک (Freshlook) و همچنین لنزها و اکسسوری های بینایی دیگر است.

سایت لنز مارکت در هفت روز هفته و 24 ساعته پشتیبانی فعال دارد.

منابع مقاله ی خرید لنز طبی اینترنتی :

https://www.americasbest.com/patient-education/contact-lenses/order-contacts-online-advantages

https://www.lenspure.com/articles/benefits-of-buying-contact-lenses-online

https://www.clearly.ca/thelook/how-to-order-contact-online/

https://seemaeye.com/the-benefits-of-contact-lenses-what-optometrists-want-you-to-know/

https://www.cardiosmart.org/healthwise/hw12/2615/hw122615

https://www.americasbest.com/patient-education/contact-lenses/buy-contact-lenses-online

https://www.medic8.com/healthguide/contact-lenses/medical-lenses.html

https://www.umkelloggeye.org/conditions-treatments/contact-lenses

2 دیدگاه در “خرید لنز طبی اینترنتی | تخفیف ویژه خرید لنزهای طبی آنلاین

 1. شبنم حیدری گفت:

  سلام، چطور وارد پروفایلم بشم و سوابق خریدم رو ببینم؟ چون قصد تکرار خرید دارم و شماره لنزم رو الان ندارم

  1. سلام دوست عزیز وقت بخیر
   از تاخیر احتمالی بابت جوابگویی عذرخواهی میکنم .
   اگر در زمان خرید اکانت ایجاد کرده باشید خودتون میتونید با موبایلتون وارد بشید و اطلاعات گذشتتون رو مشاهده کنید . اما اگر به عنوان میهمان خرید رو انجام داده باشید
   , شما دسترسی ندارید ولی میتونید از طریق واتس اپ از همکاران ما بخواهید تا اونها سفارش قبلی رو براتون بفرستند تا ببینید .
   —————————————————————————————————————————————————
   برای اطمینان بیشتر نسخه ی دکتر را برای همکارانم ارسال کنید تا مشاوره ی بهتری به شما بدهند .
   شماره واتس آپ : 09399333093
   شماره تماس : 021/91301898

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *