خرید اقساطی لنز و عینک چه جوریه ؟

چجوری توی اسنپ پی ثبت نام کنم ؟

خرید اقساطی لنز و عینک

در اپلیکیشن موبایل اسنپ،
روی آیکون سرویس اعتباری بزنید.

خرید اقساطی لنز و عینک

وارد برگه ی
سرویس اعتباری می‎‌‎‌شوید.

خرید اقساطی لنز و عینک

کدملی خود را وارد کنید و سپس دکمه فعال‌سازی را بزنید.

 
خرید اقساطی لنز و عینک

پس از انجام بررسی‌ها ، خیلی زود وضعیت اعتباری شما پیامک میگردد.

 

خرید اقساطی لنز و عینک ، بدون نیاز به ضامن

برای فعال‌سازی اعتبار اسنپ‌پی به هیچ وثیقه و ضامنی احتیاج نیست و تخصیص این اعتبار صرفا مبتنی بر اعتبار کاربران نزد اسنپ‌پی است. اعتبار اسنپ‌پی به صورت آنی و غیرحضوری در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و بلافاصله قابل استفاده است.

اسنپ‌پی دو نوع اعتبار به کاربرانش ارائه می‌دهد: اعتبار ماهانه و اعتبار اقساطی. با استفاده از اعتبار ماهانه، کاربران می‌توانند در طول ماه از خدمات مختلف استفاده کنند و هزینه آن را در انتهای ماه پرداخت کنند. با اعتبار اقساطی، کاربران می‌توانند خریدهای خود را انجام دهند و هزینه آن را در چهار قسط ماهانه پرداخت کنند.

با کلیک روی عکس زیر وارد اسنپ پی شوید و برای خرید اقساطی لنز و عینک آماده شوید

خرید اقساطی لنز و عینک با خیال راحت با اسنپ‌پی

کاربران با استفاده از اسنپ‌پی می‌توانند بدون نیاز به اتصال به اینترنت و درگاه بانک و وارد کردن رمز دوم، تنها با یک کلیک خرید خود را سریع و راحت انجام دهند و درگیر مشکلات پرداخت آنلاین و آفلاین مانند عدم دریافت رمز دوم یا عدم همراه داشتن پول نقد نشوند.

علاوه بر این می‌توانند مدیریت بهتری روی موجودی حساب خود داشته باشند و آن را برای پرداخت‌های با اهمیت بالاتر تا زمان بازپرداخت ذخیره کنند. استفاده از اسنپ‌پی کمک می‌کند تا از تاثیر تورم بر قیمت محصولات حتی‌المکان جلوگیری شود و هزینه محصولات در آینده با همان قیمت قبلی محاسبه شود و باعث افزایش قدرت خرید کاربران می‌شود.

اسنپ‌پی برای بیش از ۵ میلیون کاربر اینبار مشارکت در خرید اقساطی لنز و عینک

در حال حاضر اسنپ‌پی برای بیش از ۵ میلیون نفر از کاربران سوپر اپلیکیشن اسنپ فعال شده است. این کاربران با اعتبار مشخصی که در ابتدای ماه به آن‌ها تخصیص داده می‌شود، می‌توانند از خدمات مختلف اسنپ استفاده کرده و هزینه‌ی آن را در آخر ماه پرداخت کنند.

خرید اقساطی لنز و عینک

چرا توی اسنپ پی برای خرید اقساطی لنز و عینک ثبت نام کنم ؟

خرید اقساطی لنز و عینک
خرید اقساطی لنز و عینک
خرید اقساطی لنز و عینک
1- صرفه جویی در زمان پرداخت

پرداخت بدون نیاز به اتصال به اینترنت و درگاه بانک و وارد کردن رمز دوم، تنها با یک کلیک

2- مدیریت بهتر هزینه های روزمره

ذخیره موجودی حساب برای پرداخت‌های با اهمیت بالاتر تا زمان بازپرداخت

3- خرید با قیمت مناسب‌تر در شرایط نابسامان گرانی لحظه ای

خرید محصول با قیمت فعلی و پرداخت هزینه آن در آینده که مطمعنا گرانتر میباشد .

با اعتبار اقساطی اسنپ پی هزینه ها رو بهتر مدیریت کنید !

اسنپ پی یک نوع روش خرید اقساطی می باشد که در آن کاربران می توانند به آسانی در طی 4 قسط فقط با پرداخت یک چهارم مبلغ به صورت پیش پرداخت لنز و مایع لنز مورد نظر را از گروه اپتیک لنزمارکت با اسنپ پی خرید کرده و همانند سایر خرید های نقدی، کالای مورد نظرشون رو تحویل بگیرند.

 در این روش خرید شما هیچ نیازی به داشتن ضامن یا وثیقه ندارید و هیج کارمزدی روی مبلغ اقساط شما افزوده نمی شود .

فروشگاه لنزمارکت یکی از فروشگاه های پیشرو در پیوستن به سرویس اقساطی اسنپ پی میباشد تا تجربه خریدی آسان و بدون واسطه با روش اقساطی اسنپ پی را برای همراهان عزیز خود فراهم کند.

روش خرید اقساطی اسنپ پی بر روی تمامی محصولات گروه اپتیک لنزمارکت فعال می باشد.

خرید اقساطی لنز و عینک با اسنپ پی چیست؟

روش پرداخت افساطی اسنپ پی، روشی  است که شما بر اساس اعتباری که از طریق پنل کاربری خود در اپلیکیشن اسنپ پی دریافت می کنید، 

می توانید خرید خود را به صورت اقساطی از فروشگاه های طرف قرار داد با اسنپ پی انجام دهید. این اعتبار بر اساس امتیاز و خوش حساب بودن شما در نرم افزار اسنپ به شما تعلق می گیرد. برای دریافت اعتبار سرویس اقساطی اسنپ پی می توانید از طریق اپلیکیشن اسنپ اقدام به ثبت نام در این سرویس بکنید.

مزایای استفاده از سرویس اسنپ پی برای خرید اقساطی لنز و عینک !

گاهی برای شما هم پیش آمده که کالایی را از فروشگاهی پسندیده اید و قصد خرید آن را داشته اید و به دلیل نداشتن بودجه ی کافی از خرید خود پشیمان یا آن را به بعد موکول کرده اید. اسنپ پی این مشکل را برای شما حل کرده است. با استفاده از این سرویس شما می توانید کالاهای مورد نظر خود را در 4 قسط خرید کنید. 

این خرید اقساطی لنز طبی بدون بهره بوده و شما نیاز به ضامن یا وثیقه را برای خود ندارید. اسنپ پی با این نوع روش خرید خیال شما عزیزان از افزایش قیمت کالاها راحت کرده است.

از دیگر مزایای استفاده از این سرویس، استفاده از اعتبار در همان لحظه بعد از تخصیص اعتبار بدون هیچگونه ارائه مدرک و سابقه می باشد.

خرید اقساطی لنز و عینک

سوالاتی که قطعا در مورد چگونگی خرید اقساطی لنز و عینک پیش می آید !

نحوه استفاده از اعتبار برای خرید اقساطی لنز و عینک چگونه است؟

برای استفاده از سرویس اقساطی اسنپ پی، بعد از انتخاب کالای مورد نظر و انتقال به صفحه پرداخت فروشگاه لنزمارکت ، با انتخاب درگاه پرداخت اقساطی اسنپ پی شما به صفحه ورود این سرویس منتقل می شوید و با وارد کردن شماره ای که در اسنپ پی با آن ثبت نام کرده اید و تایید شماره مورد نظر و سپس پرداخت یک چهارم مبلغ سفارش، می توانید خرید خود را به راحتی تکمیل کنید و سفارش خود را مشابه یک خرید نقدی در کوتاه ترین زمان از فروشگاه ما دریافت کنید. 

توجه کنید که ثبت نام در سرویس اسنپ پی کاملا رایگان می باشد و اگر شما واجد شرایط باشید به شما اعتبار تعلق می گیرد.

اگر از اعتبار دوره خود در اسنپ پی استفاده نکنم آیا به دوره بعدی منتقل می شود؟

خیر، اگر از اعتبار خرید خود در اسنپ پی تا پایان دوره مورد نظر استفاده نکنید این اعتبار با پایان دوره حذف می شود و قابل انتقال به دوره یا ماه بعدی نمی باشد.

در صورتی که مبلغ سفارشم بیشتر از اعتبارم در اسنپ پی باشد چکار کنم؟

متاسفانه در حال حاضر شما قادر به خرید نخواهید بود و باید مبلغ خرید شما برابر یا کمتر از میزان اعتبار شما در اسنپ پی باشد ولی می توانید از روش های پرداخت دیگر برای پرداخت مبلغ سفارش خود استفاده کنید.

آیا امکان لغو یا مرجوعی سفارش در روش پرداختی اسنپ پی وجود دارد؟

بله، شما می توانید سفارش خود را همانند یک سفارش عادی لغو کنید یا در صورت مشکل در سفارش آن را با هماهنگی پشتیبانی فروشگاه لنزمارکت مرجوع کنید. مبلغ پرداختی و اعتبار شما پس از لغو یا مرجوعی سفارش طی مدت 48 الی 72 ساعت به حساب شما استرداد خواهد شد.

آیا میتوان اقلام سبد خرید را در سفارش از طریق اسنپ پی تغییر داد؟

بله، در حال حاضر در صورتی که شما بعد از خرید از طریق درگاه اسنپ پی تا قبل از ارسال مرسوله توسط فروشگاه لنزمارکت ، بخواهید بخشی از سفارش خود را کنسل یا با محصول دیگر تعویض کنید، می توانید با تماس با پشتیبانی گروه اپتیک لنزمارکت در زمان اداری به راحتی این کار را انجام دهید. 

فقط توجه کنید امکان تغییر محصول در صورتی مقدور می باشد که شما بخواهید محصول دیگر را هم قیمت یا پایین تر از قیمت محصول قبلی انتخاب کنید.

اعتبار و مبلغ پرداختی سفارش لغو شده به حسابم برنگشته

در صورتی که شما سفارش لغو شده ای داشته اید و بیشتر از 72 ساعت از زمان لغو و دریافت پیامک لغو از سمت فروشگاه لنزمارکت گذشته است، می توانید با پشتیبانی اسنپ پی به شماره تماس  ۹۶۸۶۲۰۲۱۰۲۱ تماس بگیرید تا مشکل شما را در کمترین زمان ممکن رفع کنند.

آیا امکان افزایش اعتبار در خرید اقساطی لنز و عینک اسنپ پی وجود دارد؟

بله، شما با پرداخت صورت حساب خود در هر زمان، می توانید اعتبار بیشتری برای دوره بعدی دریافت کنید.

خرید اقساطی لنز و عینک اسنپ پی روی چه محصولاتی از فروشگاه لنزمارکت فعال است؟

سرویس پرداخت اقساطی اسنپ پی در حال حاضر بر روی تمامی کالاهای لنزمارکت فعال می باشد. شما می توانید بر اساس اعتباری که در این سرویس به شما تعلق گرفته است اقدام به خرید از فروشگاه ما بکنید.

نحوه پرداخت اقساط در سرویس اقساطی اسنپ پی چگونه است؟

برای پرداخت اقساط در اپلیکیشن اسنپ بر روی آیکون اسنپ پی کلیک کنید و بعد از ورود و دیدن صورت حساب خود، بر روی پرداخت صورت حساب کلیک کنید تا به صفحه پرداخت بانکی منتقل شوید. زمان پرداخت صورت حساب در آخر هر ماه می باشد .

خرید اقساطی لنز و عینک
گروه اپتیک لنزمارکت
خرید اقساطی لنز طبی بدون رنگ
خرید اقساطی لنز رنگی بدون نمره
خرید اقساطی پک لنز فانتزی
خرید اقساطی محلول شستشوی لنز
خرید اقساطی لنز طبی رنگی نمره دار رنگی
منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
جشنواره تخفیفات لنزمارکت با کدتخفیف shaban رو از دست ندید .
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟