بهترین مارک محلول لنز کدام است ؟ قیمت بهترین مایع لنز چقدر است ؟

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغدغه هایی که بسیاری از افراد استفاده کننده از لنز دارند، یافتن بهترین مارک محلول لنز می باشد. چرا که محلول لنز و یا کیفیت و مرغوب بودن آن به اندازه خود لنز چشم اهمیت دارد و می تواند بر روی سلامتی چشم تاثیر بگذارد. از این رو، برای حفظ سلامتی چشم و نگهداری از لنز، استفاده از بهترین محلول لنز که از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار می باشد، اهمیت بسیاری دارد، بنابراین در ادامه به بررسی بهترین مارک محلول لنز می پردازیم.

بهترین مارک محلول لنز

1- محلول لنز یونیورسال universal بهترین مارک محلول لنز

محلول لنز یونیورسال از جمله محلول های خوب و معتبر لنز می باشد که در مقاله بهترین مارک محلول لنز نیز جایگاه سوم را دارد. این محلول لنز، تولید شرکت شالکون ایتالیا می باشد. محلول لنز یونیورسال امروزه در حجم های مختلف 50، 150 و 400 میل به بازار عرضه می شود و مصرف کنندگان می توانند بر اساس نیاز و مصرف خود یکی از آنها را خریداری و تهیه نمایند. 

قیمت این محلول در حجم 50 میل، 35 هزار تومان، در حجم 150 میل، 55 هزار تومان و در حجم 400 میل در حدود 70 هزار تومان است. استفاده از این محلول لنز برای انواع لنزهای طبی هایدروژل و سیلیکون هایدروژل بسیار مناسب و موثر است.

از جمله ویژگی هایی که این محلول لنز دارد و سبب تمایز و برتری آن نسبت به دیگر محلول های لنز شده و می شود، ضد خارش و ضد سوزش بودن این محلول است. به همین دلیل برای افرادی چشم ها حساس دارند، بسیار مناسب است. 

از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی که این محلول لنز دارد می توان به قابلیت ضد عفونی کنندگی، توانایی از بین بردن تجمع رسوب و آلودگی های سطح لنز، حفظ رطوبت چشم و ضد باکتریال بودن آن اشاره کرد. این محلول لنز، یک محلول چند منظوره برای نگهداری و مراقبت از لنز می باشد.

برخی دیگر از ویژگی‌های مهم

این مایع لنز با استفاده از فناوری چند منظوره قابلیت رطوبت رسانی و روان سازی سطح لنز را دارد، می سبب راحتی و آسایش استفاده کننده می گردد. همچنین محلول لنز یونیورسال دارای فناوری پروتئین ریمورو است که قابلیت از بین بردن رسوبات و پروتئین های انباشت شده بر روی لنز که در طول استفاده در چشم، جذب لنز می شود را دارد. 

علاوه بر این ها باید به تکنولوژی پیشرفته ای که این محلول لنز برای از بین بردن رسوبات و پاکسازی لنز دارد، هم اشاره نمود.  با خرید این مایع لنز، یک جا لنزی هم به همراه آن وجود دارد، که شما می توانید برای نگهداری لنز، جالنزی را از محلول پر کرده و لنز خود را در درون آن قرار دهید. فروش این محلول در ایران جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده و دارای پروانه وزارت بهداشت نیز می باشد.

محلول شستشوی لنز یونیورسال (150ML) UNIVERSAL

قیمت اصلی 276/500 تومان بود.قیمت فعلی 237/800 تومان است.

محلول لنز چند منظوره یونیورسال (400ML) UNIVERSAL

قیمت اصلی 393/000 تومان بود.قیمت فعلی 365/000 تومان است.

محلول لنز چند منظوره یونیورسال (50ML) UNIVERSAL

قیمت اصلی 217/000 تومان بود.قیمت فعلی 144/800 تومان است.

2- محلول لنز اویزور avizor یا آل کلین بهترین مارک محلول لنز

امروزه محلول های لنز با مارک ها و برندهای مختلفی در بازار وجود دارند. ولی با این حال بر اساس بررسی ها و تحقیقات انجام شده، می تواند گفت که بهترین مارک محلول لنز موجود در بازار مارک لنز اویزور یا همان آل کلین است. 

مایع لنز اویزور محصول کشور اسپانیا است که این محلول لنز یک محلول شویند و ضدعفونی کننده چندمنظوره است که برای انواع لنزها از جمله لنزهای نسل جدید لنز سیلیکونی مناسب است. 

این محلول لنز به لطف فرمول آن با اجزای اساسی All Clean soft یکی از بهترین محلول های لنز می باشد که از کارآیی و کیفیت بالایی برخوردار است و می تواند ایمنی و نرمی را برای چشم ها به همراه بیاورد. محلول لنز آویزور به عنوان یکی از بهترین مارک محلول لنز دارای خصوصیات و ویژگی های زیاد می باشد، که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

بهترین مارک محلول لنز

ویژگی‌های محلول لنز اویزور یا آل کلین یکی از  بهترین مارک محلول لنز های موجود

 • این محلول یک محلول چند منظوره برای حذف پروتئین ها و رسوبات چسبیده به لنز طبی و لنز رنگی می باشد.
 • از این محلول لنز برای نگهداری و ضدعفونی کردن انواع لنزها از جمله لنزهای طبی نرم مانند سیلیکون هایدروژل می توان استفاده کرد.
 • با استفاده از محلول لنز آویزور می توان انواع لنزهای طبی و رنگی را به راحتی و به خوبی ضدعفونی و تمیز کرد.
 • در نهایت باید گفت که این محلول لنز نسبت به قیمتی که دارای عملکرد بسیار مناسب و عالی دارد و کاملا به صرفه و اقتصادی است.

با توجه به آنچه گفته شد، می توان گفت که محلول لنز آویزور نسبت به باقی مایع لنزها که در بازار وجود دارند، با کیفیت تر بوده و لنز طبی رنگی چشم را همواره نرم و یا کیفیت نگهداری می کند از این رو میتوان این برند را به عنوان بهترین مارک محلول لنز معرفی کرد .

این محلول لنز امروزه در حجم های 100 میل، 250 میل و 350 میل تولید و به بازار عرضه می شود. از لحاظ قیمتی هم، قیمت این محلول در حجم های فوق به ترتیب در حدود 50، 63 و 70 هزار تومان می باشند. همچنین باید گفت که اویزور یک محلول لنز مسافرتی هم دارد، که مخصوص سفر و مسافرت است. 

قیمت تقریبی این محلول هم در حدود 70 تومان است و دارای همگی خصوصیات و ویژگی های محلول لنز اویزور می باشد.

مایع لنز AVIZOR آل کلین (350ML) چندمنظوره

قیمت اصلی 401/500 تومان بود.قیمت فعلی 334/100 تومان است.

محلول لنز آل کلین اویزور (250ML) AVIZOR

قیمت اصلی 341/000 تومان بود.قیمت فعلی 304/500 تومان است.

محلول لنز اویزور آل کلین (100ML) AVIZOR

قیمت اصلی 292/050 تومان بود.قیمت فعلی 267/000 تومان است.

3- محلول لنز رنیو renu بهترین مارک محلول لنز

یکی دیگر از بهترین مارک محلول لنز نیز برند پرفروش رنیو هست . 

محلول لنز رینو را شرکت لنز بوش اند لومب می سازد که یک محصول ایتالیایی محسوب می شود. این محلول لنز دارای محفظه بطری پلاستیکی است و برای شستشو و نگهداری لنز و چشم استفاده می شود. از مضخصه ها و خصوصیاتی که این محلول لنز دارد می توان به مرطوب کننده و بدون پروتیئن، شستشو دهنده و ضد عفونی کننده، پاک کننده و چرب کننده، راحتی استفاده از لنز و دارا بودن هیدروژل سیلیکون اشاره کرد.

لنزها با هر نوع (لنز فصلی , لنز روزانه , لنز سالانه ) و تاریخی باید حتما با محلول های شستشو استفاده شوند .این محلول لنز برای شست و شوی چشم های حساس و انواع لنزهای طبی نرم و رنگی مناسب می باشد. 

این محلول با فرمول بی نظیری که دارد، به صورت موثر و مفید لنزهای تماسی چشم را از انواع آلودگی ها و رسوبات تمیز می کند. از جمله ویژگی ها و خصوصیاتی که این مارک از محلول لنز دارد، که سبب تمایز و تفاوت این مارک محلول لنز از سایر مارک ها شده است، سازگاری و انطباق پذیری استثنایی این محلول می باشد. چرا که سازگاری این محلول لنز با لنزهای سیلیکون هایدروژل اثبات شده است.بهترین مارک محلول لنز

از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی که این مارک از محلول لنز رینو دارد، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ویژگی‌های محلول لنز رنیو یکی از بهترین مارک محلول لنز ایران

 • این محلول لنز به دلیل داشتن پولوکسامین به راحتی و به خوبی گرد و غبار باقی مانده بر روی لنز را از بین می برد و در نتیجه رطوبت لنز را افزایش می دهد.
 • محلول لنز رینو به دلیل داشتن هیدرانیت می توان به راحتی و آسانی رسوب های پروتئینی که بر روی لنز در طول دوره استفاده انباشت شده است را از بین ببرد و لنز را پاکیزه کند.
 • از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی که این محلول لنز دارد، توانایی و قابلیت از بین بردن موجودات ذره بینی روی لنزها می باشد، که به دلیل داشتن دایمد در ترکیبات خود می باشد.
 • در نهایت باید گفت که این محلول لنز می تواند شرایط پایدار را بر روی سطح لنزها فراهم آورد و موجب مرطوب و طولانی مدت ماندن آنها شود.

امروزه این محلول لنز در حجم های مختلف از جمله حجم، 60 میل، 120 میل، 240 میل و 360 میل در بازار موجود می باشد. قیمت دقیق محلول لنز رنیو در حجم های مختلف در زیر آمده اس

 

قطره مرطوب کننده چشم رنیو ایتالیایی (8ML) RENU

قیمت اصلی 133/000 تومان بود.قیمت فعلی 97/700 تومان است.

محلول لنز چند منظوره رنیو (120ML) RENU

قیمت اصلی 273/500 تومان بود.قیمت فعلی 189/900 تومان است.

4- محلول لنز اُپتی فِری یکی از بهترین مارک محلول لنز های نرم

محلول لنز اوپتی فری با این که یکی از محلول های لنز خوب و با کیفیت موجود در بازار ایران بوده است.محلول اپتی فری بهترین مارک محلول لنز

از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی که محلول لنز اوپتی فری دارد، امکان و قابلیت از بین بردن همه میکروارگانیسم هایی می شود که می تواند سبب ایجاد عفونت در چشم گردد. همچنین محلول لنز اوپتی فری این ویژگی و امتیاز را دارد، که با عبور از سطح لنز مانع از ورود ذرات به لنز شده و ذرات باقی مانده در داخل لنز را پاک سازی و از بین می برد. 

بنابراین استفاده از این محلول لنز موجب راحتی و آرامش چشم شده و هیچ گونه سوزش و یا خارش در چشم ایجاد نمی کند. این محلول با عملکرد ۳ گانه قابلیت رطوبت رسانی، پاک کنندگی و ضدعفونی کنندگی را به صورت ایمن و مطمئن برای استفاده کننده به همراه دارد.

 ولی با این حال، باید توجه داشت، که این شرایط و ویژگی ها تنها مختص محلول لنز اوپتی فری اورجینال است و این محلول توسط شرکت آمیکو یسنا پارس به صورت اورجینال وارد کشور می شود و دارای برچسب اصالت محصول از وزارت بهداشت میباشد . محلول هایی که با این برند در ایران فروخته می شود،

محلول لنز اپتی فری چند منظوره (355ML) OPTIFREE

قیمت اصلی 487/200 تومان بود.قیمت فعلی 419/900 تومان است.

مایع لنز اپتی فری چند منظوره (120ML) OPTIFREE

قیمت اصلی 338/500 تومان بود.قیمت فعلی 238/700 تومان است.

5- محلول لنز اونو سافت بهترین مارک محلول لنز نرم ایتالیایی

در پاپان آخرین و یکی دیگر از بهترین مارک محلول لنز ایتالیایی که می تواند معرفی کرد ، محلول لنز باکیفیت اونوسافت است. این محلول برای نگهداری و شستشوی لنز بسیار مناسب و موثر است. برای حفظ رطوبت و راحتی لنزها در طول روز از عامل رطوبتی منحصر به فردی بهره می برد. استفاده کنندگان از انواع لنزها می توانند با استفاده از این محلول لنزها خود را به صورت موثر شستشو دهند.

این محلول از دیگر محلول های با کیفیت و مرغوب کشور ایتالیا است و ساخت شرکت معروف پرتی آیز است .

با استفاده از این محلول می توان انواع آلودگی ها را از بین برد و فناوری به کار رفته در ساخت و تولید این محلول برای تمام انواع لنزهای سیلیکون هایدروژل مناسب می باشد.

محلول لنز اونو سافت

از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی که محلول لنز اونوسافت دارد، قابلیت و توانایی از بین بردن چربی ها، پروتئین ها و کلیسیم تجمع یافته بر روی سطح لنز می باشد و همچنین به دلیل این که این محلول دارای لوبریکانت است، سبب راحتی بیشتر برای استفاده کننده می گردد.

این محلول لنز امروزه در حجم 120  و  360 میلی لیتر به بازار عرضه می شود و با توجه به کیفیت و مرغوبیتی که دارد، از جمله محلول لنزهای گران قیمت می باشد.

 

محلول لنز چند منظوره اُنو سافت ایتالیایی (120ML) UNOSOFT HY

قیمت اصلی 350/000 تومان بود.قیمت فعلی 346/000 تومان است.

6- محلول لنز سولکو  بهترین مارک محلول لنز نرم اورجینال

در پاپان آخرین و یکی دیگر از بهترین مارک محلول لنز که می تواند معرفی کرد، محلول لنز سولکو است. این محلول برای نگهداری و شستشوی لنز بسیار مناسب و موثر است. برای حفظ رطوبت و راحتی لنزها در طول روز از عامل رطوبتی منحصر به فردی بهره می برد. استفاده کنندگان از انواع لنزها می توانند با استفاده از این محلول لنزها خود را به صورت موثر شستشو دهند.

این محلول از دیگر محلول های با کیفیت و مرغوب کشور ایتالیا است. با استفاده از این محلول می توان انواع آلودگی ها را از بین برد و فناوری به کار رفته در ساخت و تولید این محلول برای تمام انواع لنزهای سیلیکون هایدروژل مناسب می باشد. از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی که محلول لنز سولکو دارد، قابلیت و توانایی از بین بردن چربی ها، پروتئین ها و کلیسیم تجمع یافته بر روی سطح لنز می باشد و همچنین به دلیل این که این محلول دارای لوبریکانت است، سبب راحتی بیشتر برای استفاده کننده می گردد.

این محلول لنز امروزه در حجم 60 , 100 و 360 میلی لیتر به بازار عرضه می شود و با توجه به کیفیت و مرغوبیتی که دارد، از جمله لنزهای به صرفه و اقتصادی می باشد.

 

محلول نگهداری لنز نرم سولکو SOLEKO (60ML)

قیمت اصلی 187/000 تومان بود.قیمت فعلی 152/900 تومان است.

محلول نگهداری لنز نرم سولکو SOLEKO (100ML)

قیمت اصلی 242/000 تومان بود.قیمت فعلی 212/000 تومان است.

محلول لنز یونی یال چند منظوره سولکو (360ML) SOLEKO

قیمت اصلی 368/500 تومان بود.قیمت فعلی 328/500 تومان است.

بهترین مارک محلول لنز از بابت صرفه اقتصادی :

 

7- محلول لنز آیس کلین ( بهترین مارک محلول لنز ارزان قیمت )

محلول لنز آیس کلین از دیگر محلول های با کیفیت و مرغوب لنز می باشد. این محلول لنز یک تمیز کننده و ضدعفونی کننده قوی می باشد که برای تمامی لنزهای نرم مناسب است و به عنوان یک محلول لنز چندمنظوره محسوب می شود. محلول لنز آیس کلین هم از جمله تولیدات و محصولات کره ای است، که دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی می باشد.

 از جمله خصوصیات و ویژگی هایی که محلول لنز آیس کلین دارد، ضد آلرژی و خارش بودن آن می باشد.

چرا که در ترکیبات این محلول لنز مواد افزودنی مورد نیاز کمتری استفاده شده و به همین دلیل سبب ایجاد خارش و یا سوزش در چشم نمی شود. از دیگر خصوصیات و ویژگی های این لنز به قابلیت ایجاد لغزندگی کامل برای لنزهای تماسی می توان اشاره کرد. 

به راحتی می توان از محلول لنز ایس کلین برای نظافت و سلامت چشم ها استفاده کرد و با استفاده درست و صحیح بر عمر لنز خود افزود. امروزه این محلول لنز در حجم های  120 میل و 150 میلی لیتر به بازار ارائه می شود.

قیمت این محلول هم به نسبت کیفیت و کارآیی که دارد، بسیار مناسب است و می تواند برای افرادی که به دنبال جنس خوب با قیمت مناسب می باشند، بهترین انتخاب باشد.

محلول شستشوی لنز نرم آیس کِلین (120ML) ICECLEAN

قیمت اصلی 79/000 تومان بود.قیمت فعلی 54/200 تومان است.

8- محلول لنز آرین ( بهترین مارک محلول لنز ارزان قیمت )

یکی دیگر از بهترین مارک محلول لنز ، محلول لنز آرین است. این محلول، یک محلول چندمنظوره برای تمیزکردن و نگهداری از تمامی لنزهای چشمی نرم می باشد. مایع لنز آرین ساخت کشور ایران است و از نظر اقتصادی با توجه به قیمتی که دارد، به صرفه و مناسب می باشد و یکی از ارزان ترین محلول های لنز در رده محلول لنز با کیفیت و مرغوب است.

 این مایع لنز دارای برخی خصوصیات و ویژگی هایی است که سبب شده است، به دلیل داشتن این خصوصیات و ویژگی ها، مایع لنز آرین  در زمره محلول های خوب و با کیفیت قرار بگیرد. از جمله خصوصیات و ویژگی هایی که محلول لنز زیروسون دارد، باید به موارد زیر اشاره کرد.

ویژگی‌های محلول لنز آرین 

 • از جمله ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد این محلول قابلیت ایجاد لغزندگی کامل برای لنزهای طبی و رنگی می باشد.
 • عدم ایجاد حساسیت و واکنش های آلرژیک از دیگر خصوصیات و ویژگی های این محلول لنز می باشد. محلول لنز آرین به دلیل این که از حداقل افزودنی های مورد نیاز در این محلول استفاده شده است، این محلول آلرژی و یا سوزش برای استفاده کننده ایجاد نمی کند.
 • داشتن استانداردهای لازم از دیگر خصوصیات و ویژگی های این محلول لنز است. به دلیل این که محلول لنز آرین استانداردهای لازم را دارد، در زمره محلول های لنز خوب و با کیفیت قرار دارد.
 • علاوه بر آنچه که گفته شد، قابلیت تمیز کنندگی بالا و ضدعفونی بسیار بالا و حساس و همچنین امکان استفاده برای همه لنزها از جمله لنزهای سالانه، فصلی و روزانه از دیگر خصوصیات و ویژگی های این محلول لنز می باشد.

امروزه محلول لنز آرین  در حجم های مختلف 80 میل، 120 میل و 250 میل به بازار عرضه می شود

9- محلول لنز کلیول ( بهترین مارک محلول لنز ارزان قیمت )

از دیگر محلول های مرغوب و یا کیفیت لنز چشم می توان به محلول لنز کلیول اشاره کرد که این برند را نمیتوان بهترین مارک محلول لنز معرفی کرد بلکه این محصول لقب ارزان ترین مارک محلول لنز را داراست . محلول لنز کلیول از جمله محلول های خوب و با کیفیت کره ای است. این محلول لنز با کیفیت بالا قابلیت ایجاد لغزندگی کاملی را برای لنزهای طبی و رنگی ایجاد می کند.

 از جمله خصوصیات و ویژگی هایی که محلول لنز کلیول دارد، این است که استفاده کننده از این محلول دیگر احساس خشکی در چشم خود نمی کند.

این محلول لنز یک محلول چند منظوره مانند سایر محلول های لنز چشم می باشد، که مناسب برای انواع لنزهای طبی و رنگی نرم می باشد. از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی که این محلول لنز چشم دارد، استفاده حداقلی از افزودنی های مورد نیاز است که موجب عدم ایجاد آلرژی و سوزش برای استفاده کننده می شود. 

برای نظافت و سلامتی چشم ها می توان به راحتی از این محلول استفاده نمود.

امروزه محلول لنز کلیول در حجم های 60 میل و 120 میل به بازار عرضه می شود. قیمت این محلول در حجم 120 میل در حدود 60 هزار تومان است. مایع لنز کلیول از بهترین محلول های لنز موجود در بازار است که دارای تاریخ انقضا و لیبل وزارت بهداشت می باشد. 

در بسته بندی این محلول لنز، یک عدد جالنزی هم وجود دارد که دیگر نیاز به خرید و تهیه جالنزی جداگانه ندارید.

برای شستشوی لنزهای طبی و رنگی می توانید از این مایع لنز استفاده کنید و با هر بار استفاده مایع موجود در جالنزی را تعویض کنید. نکته دیگری که باید توجه داشته باشید، این است که داخل جالنزی را نباید با آب شیر و یا سایر شویندها ها بشورید بلکه تنها با آب مقطر و یا محلول لنز کلیول شستشو دهید.

مایع لنز کلیول (120M) CLIWELL

قیمت اصلی 74/900 تومان بود.قیمت فعلی 59/900 تومان است.
تمام تلاشمان را کردیم تا در این مقاله بهترین مارک محلول لنز را به شما عزیزان معرفی کنیم .

درصورتی که سوالی در مورد بهترین مارک محلول لنز داشتید یا مسئله ای مبهم بود زیر همین مقاله سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید .

جهت کسب اطلاعات عمومی بیشتر درمورد لنزهای داخل چشمی , خواندن مقالات زیر نیز خالی از لطف نیست :

هر آنچه در مورد لنز طبی مورنینگ باید بدانید

هر آنچه در مورد لنز رنگی یکبار مصرف باید بدانید

لنز برای آستیگمات چه تفاوتی با لنز طبی دارد ؟

چگونگی استفاده از قرص شستشوی لنز را بیاموزیم  !!

راهنمای خرید لنزهای رنگی | نکات خواندنی در مورد لنز رنگی

انواع لنز زیبایی برای چشم | نکات مهم برای استفاده از لنزهای زیبایی

2 دیدگاه در “بهترین مارک محلول لنز کدام است ؟؟ محلول مناسب چشم من چیه ؟

 1. سپيده بازرگان گفت:

  خيلى عالى بود واقعا ممنون❤❤❤❤خيلى مفيد بود دستتون درد نكنه

  1. خواهش میکنم ، تولید محتوای مطلوب و کارامد انجام وظیفه ی ماست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *