کاتالوگ لنز هرا 

اگر به دنبال استفاده از لنز باشید و در سایت های اینترنتی به جستجوی لنز چشم بپردازید، با انواع مختلف برندهای لنز رنگی و طبی و یا رنگی طبی مواجه خواهید شد. که هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی های خاص خود می باشد و دارای تنوع بالایی هستند. در زیر در مورداهمیت و خصویات کاتالوگ لنز هرا می خوانید.

از میان لنزهای معتبر و پر طرفدار می توان به لنز هرا اشاره کرد که از جمله برندهای مطرح و محبوب در بازار است. 

کاتالوگ هرا از تنوع و گستردگی زیادی برخوردار است و بسیاری از افراد و علاقه مندان به استفاده از لنز می توانند با مراجعه به کاتالوگ هرا به انتخاب و خرید لنز مورد نظر خود بپردازند.

کاتالوگ لنز هرا

کاتالوگ لنز هرا دارای حدود 26 رنگبندی است 

لنز هرا یکی از بهترین و محبوب ترین برند لنزهای موجود در بازارهای جهانی و بازار ایران می باشد. این برند لنز توسط شرکت dreamkon کره جنوبی تولید می شود و دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی است.

از جمله ویژگی هایی که این لنز دارد، استفاده به صورت لنز سالانه و لنز فصلی است و علاقه مندان و طرفداران لنز هرا می توانند بر اساس کاتالوگ لنز هرا نوع لنز مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به استفاده از آن به صورت فصلی و یا سالانه بپردازند. 

لنزهای هرا با وجود داشتن تنوع بالا و رنگ بندی هایی زیاد که می توانید این تنوع و رنگ بندی را در کاتالوگ لنز هرا مشاهده کنید، از لطافت و نرمی خاصی برخوردار هستند.

که سبب می شود، لنز هرا متفاوت از دیگر لنزها باشد. چنانچه که افرادی که از لنز استفاده می کنند، با خرید و مصرف لنز هرا می توانند متوجه تفاوت و فرقی که بین لنز هرا و سایر لنزها وجود دارد، شوند. مواد سازنده لنز هرا موادی از جنس polyhema بوده که سبب خشکی چشم نمی شود.

درصد آبرسانی آن بر روی بسته بندی لنز نوشته شده است. لذا ضروری است در زمانی که از روی کاتالوگ لنز هرا به انتخاب لنز اقدام می کنید، میزان و درصد آبرسانی آن را مد نظر داشته باشید. 

لنز هرا از جمله لنزهایی در ایران می باشد که دارای مجوز از وزارت بهداشت است و استفاده از لنزهای رنگی هرا سبب می شود که رنگ طبیعی چشم ها شفاف تر شده و زیبایی خاصی داشته باشند.

هر 26 رنگ لنز هرا در سه مدل یک تن، دو تن و سه تن در بازار ایران موجود می باشند که علاقه مندان می توانند بر اساس کاتالوگ هرا آن را انتخاب و خریداری نمایند. در مدل های سه تن لنز هرا، لنز رنگی هرا دارای رگه های عسلی و روشن تر در چشم است و اما در مدل های یک تن لنز رنگی هرا به صورت طبیعی و ساده در چشم می باشد که هر کدام علاقه مندان و طرفداران خاص خود را دارد.

همان طور که افراد استفاده کننده از لنز می دانند، در انتخاب و خرید لنز فاکتورهایی مانند سایز و قطر لنز و از همه مهمتر انحنای لنز بسیار مهم است. لنز هرا این خصوصیات را دارد که افراد بتوانند.

 با استفاده از کاتالوگ هرا تمامی خصوصیات و ویژگی های لنز هرا را مشاهده کرده و در صورتی که رنگ مورد نظر آنها که در کاتالوگ هرا وجود دارد، از خصوصیات و ویژگی های متناسب با شرایط و وضعیت چشم آنها برخوردار باشد، آن را خریداری و استفاده نمایند.

 

اهمیت کاتالوگ لنز هرا در زمان خرید 

استفاده از کاتالوگ به عنوان ابزاری برای فروش و بازاریابی امروزه به گستردگی استفاده می شود و بسیاری از افراد برای معرفی و بازاریابی محصولات خود اقدام به تهیه و یا طراحی کاتالوگ می کنند. به همین دلیل هم لنز هرا و همچنین برخی از لنزهای دیگر دارای کاتالوگ می باشد که افراد متقاضی می توانند با مراجعه به کاتالوگ هرا به اطلاعات کامل و جامع در مورد لنز طبی و لنز رنگی و انواع رنگ و درجه بندی آن در کمترین زمان به صورت خلاصه بپردازند و این اطلاعات را در دسترس داشته باشند.

از همین رو، کاتالوگ در یک کسب و کار به عنوان یک سرمایه خوب و عمده محسوب می شود که افراد می توانند بر روی آن سرمایه گذاری کنند. به همین دلیل کاتالوگی که دارای طراحی خوب، پویا و قابل قبول باشد، می تواند در تصمیم خریداران برای خرید بسیار موثر و مفید باشد.

لنز هرا دارای کاتالوگی است که علاقه مندان و استفاده کنندگان از لنز هرا می توانند با مراجعه به کاتالوگ هرا به تصمیم گیری در مورد خرید هر یک از لنزهای هرا بر اساس سلیقه و انتخاب خود بپردازند.

در هنگامی که می خواهید لنز رنگی خریداری کنید، دسترسی به کاتالوگ لنز می تواند بسیار مفید و سودمند باشد. افراد با استفاده از آن بتوانند به انتخاب لنز مورد نظر خود بپردازند.

 

از این رو، لنز هرا به دلیل این که از رنگ بندی ها بسیار متنوعی برخوردار است و دارای 21 رنگ به سه تناژ متفاوت می باشد، استفاده از کاتالوگ لنز هرا می تواند برای انتخاب و خرید لنز هرا بسیار به افراد کمک کند.

لنز رنگی هرا / کاتالوگ لنز هرا

از این رو، اگر می خواهید به انتخاب و خرید لنز هرا اقدام کنید، علاوه بر این که به رنگ مو و پوست خود باید در انتخاب و خرید لنز توجه داشته باشید می تواند به کاتالوگ لنز هرا هم مراجعه کنید و در کاتالوگ لنز هرا انواع لنزهای رنگ با رنگ های مختلف و درجه بندی متفاوت و همچنین در توناژهای مختلف را مشاهده کنید.

در لنز هرا که هر 30 رنگ لنز هرا را در خود جای داده است، افراد می توانند انواع و اقسام رنگ های لنز هرا را مشاهده کرده و به مقایسه آن و بررسی خصوصیات و ویژگی های هر کدام از رنگ های لنز هرا بپردازند و بر این اساس لنز متناسب با وضعیت چشم های خود را خریداری و انتخاب نمایند.

شما در لنز هرا می توانید در در سه ردیف افقی که ابتدا تن یک، تن دو و تن سوم لنز است را به ترتیب مشاهده کنید و هر یک از رنگ ها را در سه توناژ متفاوت در کنار هم مشاهده کنید، 

رنگ هایی مانند خاکستری روشن، خاکستری تیره، قهوه ای، سبز، بنفش، آبی اسمانی و آبی دریا از جمله رنگ هایی هستند که در سه تن مختلف زیر هم در کاتالوگ لنز هرا نمایش داده می شود.

افراد می توانند با مراجعه به کاتالوگ هرا و بر اساس نوع رنگ و نیز تن رنگ به انتخاب رنگ چشم خود بپردازند.

 هر کدام از رنگ هایی لنز هرا دارای کد مخصوصی در کاتالوگ لنز هرا می باشد، که می توانید کد آن را یادداشت کرده و به یاد داشته باشید.

 با استفاده از این کد می توانید در هر لحظه رنگ مورد علاقه خود را با توناژ مناسب خریداری کنید.

از این رو، با استفاده از کاتالوگ هرا می تواند به صورت مختصر و مفید اطلاعات کامل و جامعی در مورد انواع لنزهای هرا با رنگ بندی های مختلف ارائه دهد و استفاده کنند، بدون این که سر درگم شود رنگ مورد نظر خود را انتخاب کند.

در نهایت باید گفت که استفاده از کاتالوگ برای فروش و بازیابی نه تنها به فروشندگان کمک بسیار بزرگی می کند، بلکه برای خریدار هم مفید و سودمند است. 

ازاین رو، کاتالوگ هرا که دارای انواع لنزهای هرا با تن های مختلف می باشد، می تواند نه تنها برای فروشنده مفید و موثر باشد، که نیاز به توضیح و تفسیر تک تک رنگ ها و خصوصیات لنز هرا برای خریدار نباشید.

از سوی دیگر هم برای مصرف کننده و خریدار هم استفاده از کاتالوگ لنز هرا بسیار مفید و سودمند خواهد بود، 

چرا که این افراد می توانند با استفاده از کاتالوگ هرا در مدت زمان کم و به صورت خلاصه و یک جا همه رنگ های لنز هرا را در کنار هم مشاهده کنند.

 و رنگ مورد نظر را بر اساس سلیقه و متناسب با خصوصیات و چهره خود خریداری نمایند.

 

مشاهده قیمت و خصوصیات لنزهای رنگی و طبی رنگی هرا

لنز طبی رنگی هِرا (کُره ای) رنگ وِگاس پِرل (HERA)

قیمت اصلی 615/000 تومان بود.قیمت فعلی 558/000 تومان است.

لنز طبی رنگی هِرا (کُره ای) رنگ دِریم گِری (HERA)

قیمت اصلی 615/000 تومان بود.قیمت فعلی 558/000 تومان است.

لنز رنگی (زیبایی بدون نمره) سالانه هرا کُره ای (HERA)

قیمت اصلی 440/000 تومان بود.قیمت فعلی 399/000 تومان است.

لنز طبی رنگی (نمره دار رنگی) سالانه هِرا کُره ای (HERA)

قیمت اصلی 615/000 تومان بود.قیمت فعلی 558/000 تومان است.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم.

از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا کاتالوگ هرا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.

همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله کاتالوگ لنز هرا دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

 

جهت کسب اطلاعات عمومی بیشتر درمورد لنزهای داخل چشمی , خواندن مقالات زیر نیز خالی از لطف نیست :

 

هر آنچه در مورد لنز طبی مورنینگ باید بدانید

هر آنچه در مورد لنز رنگی یکبار مصرف باید بدانید

لنز برای آستیگمات چه تفاوتی با لنز طبی دارد ؟

چگونگی استفاده از قرص شستشوی لنز را بیاموزیم  !!

راهنمای خرید لنزهای رنگی | نکات خواندنی در مورد لنز رنگی

انواع لنز زیبایی برای چشم | نکات مهم برای استفاده از لنزهای زیبایی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *